2737
2739
عنوان

بچه های همسایمون از هشت صبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 82 پست
خواهرممممم دقیقا همینو گفت  گفت ما قبل بچه دار شدن اول به فکر تربیتش هستیم بعد بقیه ی چیزا&nbs ...

افرین خیلی خوب گفته😍

بعضیا واقعا شورشو در اوردن دیگه😑🤦🏻‍♀️همسایه های ماهم یه مشت حیوونن که واسمون ذره ای اسایش نذاشتن😭

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃
وایی خدا چرا اینجورین ما که همش صدای جیغ و گریه بچه از تو کوچمون میاد

مادرشون بد تره مثلا میاد کار خوب کنه میاد بیرون بچه هاشو با صدای جیغ جیغیش صدا میکنه 

دو ساعت هم داد و هوار اونو میشنویم که میگع ابولفضضضضضضضضضضضضضضضض😑بعد دو ساعت جیغ و داد اینم  بچه هاش نمیرن خونه باز 😒

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش ماام صدای مرغ و خروس میومد ولی صدای بچه ها نه😂

کاش مام فقط صدای بچه بود 

باورت نمیشه تو کوجه ما چندتا جوون هستن دهه هشتادین اینل موتور دارن باورت میشه بیشرفا از اول کوچه کلاجو شل میگیرن گازو تا تههههههههههه واییی اینا تا به اهر کوچه میرسن این فشارمن میره رو ۱۰۰۰۰ اینقددددد خودشونو پدرمادرشونو لعنتو نفرین میکنم 

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
واقعیت اینه اونا بچه هستن و احتیاج به بازی دارن شماهم به استراحت یجوری با مهربونی بهشون بگید ساعت با ...

خب واقعا سخته به خاطر چنتا بچه بیشعور محل زندگیو عوض کرد

سبزماندن‌در‌ویرانه‌ها‌،ریشہ‌میخواهد!🌱💚
2731
واقعیت اینه اونا بچه هستن و احتیاج به بازی دارن شماهم به استراحت یجوری با مهربونی بهشون بگید ساعت با ...

😐توروخدا نگو بچست میخواد بازی کنع میخواد بازی کنه ننش ببرتشون پارک ن تو کوچع! 

همین چند ماه پیش ی پسر 14ساله رو بردن بهش تجاوز کردن درس عبرت نمیشه ک 

جای بچه کوچه نیست 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
افرین خیلی خوب گفته😍 بعضیا واقعا شورشو در اوردن دیگه😑🤦🏻‍♀️همسایه های ماهم یه مشت حیوونن که واسم ...

دقیقااااااا

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
کاش مام فقط صدای بچه بود  باورت نمیشه تو کوجه ما چندتا جوون هستن دهه هشتادین اینل موتور دارن ب ...

ماام یکی هست پسرارو جمع میکنه  تو کوچه با ماشین سیستمو که روشن میکنه شیشه های خونه ما میلرزه💔😂

سبزماندن‌در‌ویرانه‌ها‌،ریشہ‌میخواهد!🌱💚

[QUOTE=281525663]ماام یکی هست پسرارو جمع میکنه  تو کوچه با ماشین سیستمو که روشن میکنه شیشه های خونه ما میلرزه💔...[/QUOTE

اونام بهترم ازینان داریم ولی اینا بیشتر تو فکر مخ زنیو گشتو گزارن ن مردم ازاری اینا رسمااااا مردم ازارن 

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
2738