2733
2739
عنوان

مامانم داره می‌ره رو مخمممم😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 21 پست
خو راست میگه با آهنگ عاشقانه می شینی گریه میکنی مثل اینکه زیادم گوش میدی بنده خدا گفته عاشق شدی؟😁 ...

ننننن کراش خیلی ریز ک فقط باهم یکم تو اینستا حرف می‌زنیم خوب ی وابستگی پیش میاد......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ننننن کراش خیلی ریز ک فقط باهم یکم تو اینستا حرف می‌زنیم خوب ی وابستگی پیش میاد......

باهوشی مامانت رفت رو مخت😂😂😂

خوب حدس زدا

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
خونه مادربزرگم خوشم نمیاد برم اتاق خونه خودمون تو اتاقم

تو جمع جالب دیده نمیشه، اطرافیان شاید بگن این دختره چه مشکلی داره، شاید برا خودت و خانواده ات عادی شده ولی خوب مامان بزرگ و نمیدونم دایی و خاله اینجور فکر نمی‌کنند اونا هم میرن پیش بچه هاشون یا همسرانشون میگن ،.... 

اره ولی خب زشته خالت هم پیش پسراش بگه 

مامانم من می‌دونه رو پسر خاله کراش نمی‌زنم اونم ک گفتم خیلی کوچولو روش کراشم. هرچی باشه مربوط ب سمت خونه خودمونه ن اینجا ک کیلومتر ها از خونمون فاصله داره اینم باید بدونه چون چندبار بهش اشاره کردم