2726
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52462 بازدید | 1206 پست
سلام عزیزم .من نطرم اینه به جای وقت هدر دادن تو شاخه ی روماتولوژی برو شاخه ی فوق تخصص مغزو اعصاب پیش ...

سلام تو را خدا شماره من را بهش بدید یا شماره شو بدید زنگ بزنم ازش راهنمایی بگیرم .دیگه راهی نبوده که نرفته باشیم.ببینم دکترش کیه و باید چیکار کنیم

۰۹۱۳۹۷۲۱۳۷۱

در مورد این تب باید بگم که روی هر بچه ای یک جور دارو جواب میده و متفاوته.یکی با کورتن درمانی خوب میشه یکی با هومیوپات و..... من همه چیز رو تجربه کردم غیر از برداشتن لوزه ونوار  مغز و اعصاب .از رژیم غذایی تا عرقیجات و دمنوش ها همه راه‌ها را رفتم تو را خدا هر کی تجربه دو مورد بالا را داره بهم بگه.خدا اجرشو بده.همه طب و دارویی را با دکترای مختلف امتحان کردم ولی همشون مقطعی خوب بودند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکر خدا کسى این بیمارى رو نداره ولى تو فامیلاتون بچه اى که بى خود تب میکنه بدون دلیل حتما بگین بیمار ...

سلام من مشکل شمارا دارم میشه اگه پیامم راخوندید بهم پیام بدین ازتون چندتا سوال دارم

2728
سلام عزیزم  امیدوارم که کوچولوتون حالش خوب باشه، شما که اطلاعات تون بالاست، میشه بفرمایید آیا ...

سلام عزیزم منم پسرم شش سال و نیمشه تازه مبتلاشده و تشخیص دادن اگر پیامم رو میخونید یا اگر عر کس دیگری اطلاعات داره لطفا بع من زنگ بزنه یک دنیا ممنون میشم .۰۹۱۵۱۰۱۸۳۲۹

اطلاعاتم در خد اینترنت میخوام بدونم مادر دیگه اى هم این مشکل رو داره تا من رو راهنمایى کنه،نمیدونم چ ...

سلام عزیزم دختر بعد چندوقت خوب شد

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼