2737
2734
عنوان

جنسیت کوچولو هاتون را حدس بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 390271 بازدید | 113 پست
دقیییقا منم همینجورم تمام علائم نشون پسره اما سونو گف دختره

وااای مرسی که پستم و ریپلای کردین... الان دختر کوچولوم نزدیک 4 سالشه و من چقدر از اون روزهاییی که دوست داشتم بدونم جنسیتش چیه دور شدم... امیدوارم با آرامش و سلامتی زایمان کنید و کوچولوتو نو صحیح و سالم بغل بگیرین. 

خدایا خودت پناه من و بچه هام باش . آمین💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای مرسی که پستم و ریپلای کردین... الان دختر کوچولوم نزدیک 4 سالشه و من چقدر از اون روزهاییی که دو ...

مررررسی عزیزززم خدا دخملیتو برات نگه داره ....این بچه سوممه البته خیییلی ناخواسته بود میخواستم سقطش کنم خانوادم نذاشتن..... دوتای اول دخترن اینو دوس داشتم جنسش فرق میکرد برای پدر مادر بچه چه دختر چه پسر عزیزن و برای منو همسرم هیچ فرقی نداره اما خانواده همسرم بشدت پسررر دوستن و از همه بیشتر حرف مردم اذیتم میکنه...که این دختر زاست و .....حالا که خدا داده و ما قبولش کردیم از خدا میخوام سالم باشه مصلحت من دراین بوده که پسر نداشته باشم .....خدایا منو ببخش و ازت میخوام توی دلیم سالم و صالح باشه ...دوست عزیزم برام دعا کن

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

این پکیج کاملترین و بهترین پکیج موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این پکیج شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این پکیج به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این پکیج بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید 

http://www.poropozal.ir/دسته‌بندی-نشده/پکیج-کامل-تعیین-جنسیت-جنین-در-هفته-های-ا/

2728

خواهشا خودتو درگیر اینا نکنین برا سرگرمی و کنجکاوی بد نیست ولی همهههههه اش دروغه  از اول مطلب گرفته تا آخرش هرررکس بارداریش یه جوره با ویار بی ویار چاق لاغر نوع شکم و رگ تو چشم و خلاصه هرچی که نوشته اصلا نمیشه گفت درسته حتی پنجاه درصدم درست نیست یکم صبور باشید تا سونو آنومالی منم کنجکاو بودم خیلی خوندم و کلی تست مست روم انجام دادن ولی بیشتر از نود درصد اشتباه بود و جنسیت چیز دیگه  

سلام من اینو شنیدم یعنی مامانم خودش تجربه کرده میگف یه بچه پسر سقط کردم دوماهه که کامل شده بود یعنی دست و ما اینا داشت میگن بچه پسر تو دوماهه تشکیل میشه ولی میگف یه دختر دوماهه هم سقط کردم که اصلا معلوم نبود بچه هست عین یه تیکه جیگر بود 

2738