2726
عنوان

بچه ها چند تا فیلم خوب معرفی کنید که اعتماد به نفس رو افزایش میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 21 پست
همین کتابه که معرفی کرردم  کتاب خودت را به فنا نده  کتاب تکه هایی از یک کل منسجم  ...

خیلی ممنون ‌ چشم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
عزیزم متن زیر را گوگل سرچ کن : تاپیک من خودم را دوست دارم بانو آرتمیس نی نی سایت  اگه پیدا ...

مرسی . چشم حتما میگم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم متن زیر را گوگل سرچ کن : تاپیک من خودم را دوست دارم بانو آرتمیس نی نی سایت  اگه پیدا ...

پیداش کردم . باید جالب باشه 

همشو باید بخونم تا مواردی دستم بیاد ؟ صفحاتش رو کامل ؟

پیداش کردم . باید جالب باشه  همشو باید بخونم تا مواردی دستم بیاد ؟ صفحاتش رو کامل ؟

اره خیلی جالبه اگه تونستی دفتر بردار نکته برداری کن 

خیلی قشنگ گفته اصلا عوض میشی 

اگه وقت داری کامل بخونی که بهتره اگه نه فقط مطالب خود بانو ازتمیس رو بخون نمیخاد سوالاات کاربرا رو بخونی 

اون پست هایی هم ک خیلی لایک خورده رو بخون چون حرف خوبی زده احتمالا 

واس منم دعا کن

2728
اره خیلی جالبه اگه تونستی دفتر بردار نکته برداری کن  خیلی قشنگ گفته اصلا عوض میشی  اگه و ...

خیلی ممنونم . لطف کردی 

چشم اگه لایق باشم 

لطفا برا منم دعا کنید . عاقبت بخیر شم . کار خوب پیدا کنم و در این نزدیکی آزمونای رانندگیمو قبول شم ... چون میخوام مادرمو مخصوصا خوشجال کنم 🙏

چشم حتما🦋

زتده باشی 🌺