2726
عنوان

رازیانه رو کی باید مصرف کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331029 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان کانالی در تلگرام و واتس اپ دارم برای پیام خانمهایی که از فراسیون سنتی ما به راحتی و به صورت گیاهی جواب گرفتن.

اگر خواستید در تلگرام یا واتس اپ به 09174444261 پیام بدید تا عضوتون کنم تا اطلاعاتتون زیاد بشه.

دوستان فقط دقت کنید این عرق باید حتما سنتی باشد. (مال عطاری ها و کارخانه ای یا شرکتی نباشد)

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید 09174444261 هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

یا تماس بگیرید

ادرس اینستاگرام

https://instagram.com/bagh.golha.shiraz

ادرس سایت:

2728
من شبا میخورم اشتباه کردم بنظرتون اثر داشته؟ 

عزیزم این پست مربوط به ۱۱ سال پیشه😍

سال بعدش با خوردن رازیانه و بومادران و کم کردن استرس باردار شدم و پسرم الان ده سالشه.من زیاد راجع به رازیانه تحقیق کرده بودم و نوشته بود باید ناشتا مصرف بشه.

حالا انشاالله برای شما نتیجه بده.مثبت فکر کن و استرس نداشته باش.❤🌹

خدایا شکرت.
عزیزم این پست مربوط به ۱۱ سال پیشه😍 سال بعدش با خوردن رازیانه و بومادران و کم کردن استرس باردار شد ...

خیلی خوشحال شدم این پیامت رو خوندم عزیزم 😍🥰 

من اندومتریوز دارم... قرص ال دی رو بدون وقفه استفاده میکنم،  و پریود اصلا نمیشم. البته در ماه چند روز عوارض پریودی مثل مشکلات گوارشی و عصبی دارم.

میخاستم ببینم چقدر و چه زمانی از روز باید عرق رازیانه رو بخورم؟ 

عزیزم این پست مربوط به ۱۱ سال پیشه😍 سال بعدش با خوردن رازیانه و بومادران و کم کردن استرس باردار شد ...

سلام چ خوب که بعداین همه سال برگشتی وجواب دادی ببخشیدرازیانه چن وقت خوردی ؟شنیدم زیادبخوری کیست میاره میترسم زیادبخورم چقد مصرف میکردی هرشب ؟؟