2733
2734
عنوان

کدوم بازیگر از نزدیک دیدن یا عکس گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 2385 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرش اسد فیلم صندوقچه اسرار 

یه روز از یه خیابونی داشتم میرفتم جلوم گرفت گفت یه سگ اینجاست میشه بزاریش تو ماشینم بنده خدا عضو حمایت حیوانات اینا بود خانمش باهاش بود شوهرشو معرفی کرد

شمارش داد بهم اینا خلاصه آشنا شدیم

یه روز زنگ زد گفت یه کلیپی دیدم تو اینستا یه سگ تو یه منطقه ای ییلاقی گشنه مریضه یکی بفرست بره درمانش کنه براش شناسنامه دارو بخره بعد ببره یه پارک خوب آزادش کنه منم یکی فرستادم سگه پیدا کرد تو یه روستا همه کاراش انجام داد فوق العاده آدم حیوان دوسته 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
2731

علی اوجی شهر لرستانی محسن کیایی تو ی محلیم...  باران کوثری مهران مدیری رشید پور فرهاد اییش شقایق فراهانی هم دیدمشون

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...

خواننده حبیب 

جواهرده رامسر 

چه خونه و جا باصفایی زندگی می‌کرد 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 
2738
مگه نمیدونستی؟؟ من فیلماشو هم دیدم موهاشو پسرونه زده بود خودش گفته بود من دیگه زن نیستم و اسمشو هم ...

ن میدونم اتفاقا حالمم بهم میخوره ازش حتی ب شوخی تو فضای مجازی  بهش میگن لا مادر لا پدر چون هنوز کامل تغییر جنسیت نداده

منظورم این بود لرستانی با ت دو نقطه🙈🙈🙈🙈

هومن سیدی رو دیدم که اخلاقش فوق العاده عالی بود

الهام حمیدی که برعکس هومن سیدی فوق العاده مغرور و بداخلاق

مهراوه شریفی نیا و پدرش

خود مهراوه خوب بود ولی پدرش خیلی بد بود رفتارش

🤍From isfahan🤍
هومن سیدی رو دیدم که اخلاقش فوق العاده عالی بود الهام حمیدی که برعکس هومن سیدی فوق العاده مغرور و ب ...

واقعا

الهام حمیدی خود شیفته

2706