2410
2553
عنوان

بیاید بگم امروز چقدر قلبم تیکه تیکه شد

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 22 پست
دکتر رضوانی زاده؟ الا بچتون بدنیا اوردین ؟

سونوگرافی صدری تو خواجه عبدالله ،اسم سونوگراف دکتر حسین صدری 

اره عزبزم سالم بود منم با بدیختی باردار شدم قبلش دوتا سقط داشتم دوقلو بثدن هرکدوم به فاصله دوهفته سقط شدن اخرش بقایا موند مجبور به کورتاژ شدم بعدش حامله شدم ۹ ماه استراحت که خداروشکر سالم دنیا اومد و جالبه بهت بگم دویاره باردار شدم و دسروز خود یه خود سقط شد هفته ۱۱ م 

یعنی بدنم نابوده از دیروز کلی جیگر خوردم ولی انگار نه انگار بی جون بی جونم ، امشب از خودم عکس گرفتم دیدم چقد پیر شدم ، توکلت به خدا باشه حکمتشو شکر من دوقلوهارو ای وی اف کرده بودم بعدش معجزه شد طبیعی باردار شدم و حالا که بچم دوسالشه با یکیار رابطه طبیعس یاردارشدم و اسنم وضعیت من 

خدا بهت صبر بده خواهر نمیدونم حکمتش چیه اما میفهمم حالتو من بعد سقط دوقلوها التماس شوهرم میکردم میگفتم نمیتونم تحمل کنم برو یه جا یه چیزی بخر بخوابم بمیرم 

شوهرم میگفت من انقد ارت ناامید شده بودم میگفتم این دختر از دست میره دوماه بعد سقط باردارشدم ...ای خواهر به خودت سخت نگیر خودتو نابود نکن

سونوگرافی صدری تو خواجه عبدالله ،اسم سونوگراف دکتر حسین صدری  اره عزبزم سالم بود منم با بدیختی ...

چرا دوقلوهاتو سقط کردی ؟ من احتمال سندروم داون داره بچم انقد میسوزم میسوزم میگم حق من بچه مریض نبود 

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دوقلوهاتو سقط کردی ؟ من احتمال سندروم داون داره بچم انقد میسوزم میسوزم میگم حق من بچه مریض نبود& ...

افتادم به خونریزی شدید که دکتر گفت یکیشون قلبش ضعیفه و داره سقط میشه و دوروز یعد سقط شد بعدش هنچنان شدید خونریزی داشتم دو هفته بعد اون یکی هم سقط شد علتشم نفهمیدم دکتر گفت مشکلات کوروموزومی میتونه باشه ولی من نفهمیدم والا چی بود 

افتادم به خونریزی شدید که دکتر گفت یکیشون قلبش ضعیفه و داره سقط میشه و دوروز یعد سقط شد بعدش هنچنان ...

خیلی سخته الا همه میپرسن رفتی غربالگری ؟ انقد دلم اتیش میگیره اصلا دلم نمیخاد هیچ ادمی رو ببینم 

اگ بچه من مشکل کروموزومی داره چرا خودش سقط نشد؟

2720
میترسم برا بچه های بعدی 🤦🏻‍♀️

اول به خودت زمان بده 

ببین من تاپیکای قبلیتو دیدم استرس و فشاری که روت هستو خیلی دقیق درک کردم خیلی عمیق 

ببین بالاخره بچه دار میشی با هر سختی و‌هر مشکلی بالاخره مامان میشی اینو فراموش نکن 

ولییییی یه چیزی بهت بگم بچه هم بیاد فکر نکن مشکلات حل میشه فکر نکن زندگی شیرین میشه همه کمبودایی که الان داری به خاطر بچه س؟صادقانه با خودت فکر کن ببین علت همه استرس هایی که روت هست فقط بچه س؟ خبری نیست عزیزم بچه که میاد یه مسئولیت سنگین و بزرگ میاد و همه مشکلاتت حل نمیشه 

اگر خواستی پیام دوستی بده برات خصوصی بیشتر توضیح میدم

اول به خودت زمان بده  ببین من تاپیکای قبلیتو دیدم استرس و فشاری که روت هستو خیلی دقیق درک کردم ...

در خواست دوستی دادم عزیزم♥️

2714