2733
2734
عنوان

این حس هایی که به‌ دارممممم نرماله یا دیوانه شدممم😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 33 پست
میشه بگی چه فرقی

تجربه عاشقی نداشتم اما اینطور که اطرافیانم که تجربه کردن میگن دوستدداری با طرف یکی بشی کلا ازت جدا نشه

و این چیزا 

اما اگه حست فقط همیناست که گفتی بنظرم هورموناته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیز من شما باهم معاشرت می کنید حرف میزنید میرید میایید معلومه وابستگی و یه حس هایی پیش میاد هویج که نیستین انسانین با غریزه و کشش جنسی  

و این موضوع هیچ اشکالی نداره فقط مواظب باش از هول حلیم نیوفتی تو دیگ یهو جواب مثبت ندی بعدا خدایی نکرده پشیمون بشی 

نه بابا     اصلا من ابنطوری نیستم اینم ب شما گفتم  حرف دلم وگرنه من اصلا اهلش نیست ...

میدونم چی میگی منم کلی گفتم من داداشم وکیل هست دوستم مشاوره هست خودمم از بچگی تو اجتماع بودم تا دلت بخواد دیدم متاسفانه یه حقیقت هست اکثر رابطه ها شده سو  استفاده دختره فکر میکنه مشروب گردش و تفریحش مجانی هست ولی خبر نداره بار ارزش ترین دارایی یه دختر رو داه در اختیارش میزاره اونم تنش هست خیلیا هستن تو نامزدی همه کار میکنن کارشون تموم شد میگن گور بابای دختره ول میکنن میرن 

2728