2703
2553
عنوان

دارم میمیرم برا بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 41 پست
۲ماه و ۱۵روز  یک ماه زود دنیا اومدن  ۱۴۰۰/۱۷۰۰ بود وزنشون

عزیزم خدا حفظشون کنه ❤️

نماز سکوی پروازه، خودتو برای پرواز آماده کردی!!! 🕊️🌹https://eitaa.com/naamaaz.    این کانال و خیلی دوستش دارم و مدیون شم اگه دوست داری عضو شو ♥️
عزیزم خدا حفظشون کنه ❤️

ممنونم عزیز دلم 😘😘

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ قشنگ

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2720

من فقط بهت میگم اول راهی

ب جرئت میتونم بگم حتی اون خانوم بچشو از شما بیشتر دوس داره 

میدونی چرا

شما داری ب بچت وابسته میشی واین هم بدای بچه بده هم برای مادر

بعدن ک بچت بزرگترشد ب حرف من میرسی

من ازتوام بدتر بودم

والان ب خاطرفشاری ک ب خودم واردکردم بیماری اعصاب پیداکردم

ینی بچم اخم میکرداشک میریختم اصلا ی چیزی  نکن باخودت این کارو

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

میشه برا پسر کوچولوی من هم دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 6ماهشه 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2714
وایییی 🥰خدا براهم حفظتون کنه ❤️ یعنی میشه منم یه روزی ازدواج کنم و مادر بشم 🥺🥺🥺🥺

بیخیال دا این فقط ی قسمت شیرینش بود

بچه خیلی دهن سرویسی داره

مریضی

شب بیداری

اذیت نق گریه

کولیک رفلاکس 

از شیر گرفتن

از پوشک گرفتن

تغذيه اش 

تربیتش... بگم هنوزم یا قانع شدی دردسراش هوارتاست

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم.