2737
2734
عنوان

حس میکنم خیلی مادر گاویم

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 78 پست
عزیزم مردم اعصاب ندارن ،مخصوصا کسی که میاد مطب ... اگه سر شیطونی بچت بخای با همه بحث کنی هر روز تو ...

نه منظورمو خوب متوجه نشدید گفتم چندمین باره این اتفاق سر هر دو بچم میوفته ینی دیگران خوردشون میکنن و من هیچی نمیگم بارهای قبلی ب دخترم که خیلی ارومه دوستم دهن کجی کرد هیچی نگفتم یبار دیگه پسرم یچیزی از دستش ول شد یکی از فامیلا بد دعواش کرد چیزی نگفتم سر شیطنت نه

خدا جونم شکرت
اولین اشتباه اینجا بوده ک‌بچه رو صندلی ها راه رفته هزار نفر رواون صندلی ها میخوان بشینن وواقعا نبای ...

دوستان راه نمیرفته که از این صندلی پا میشد رو ی صندلی دیگه مینشست اتفاقا چشمم بهش بود شیطونی نکنه قبلشم نشسته بود گوشی بازی میکرد

خدا جونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من تازه وصل شدم پیاماتونو خوندم مثل هر سری خیلیا خیلی راهنمایی های خوبی کردین ممنونم و بعضی هاهم ک مثل همیشه یا متوجه نشدن چ خبره میگن برو بچتو تربیت کن برو جلو بچرو بگیر براش وقت بزار  و کاره طرف و درست نشون دادن و….. بلاخره همینا تو جامعه زندگی میکنیم و شدیم همشهری و همسایه و….. 

کاش یذره تو اینجور مواقع خودمونو جای طرف مقابل قرار میدادیم 

یذره کاش بیشتر همو درک میکردیم اونجا قبل از اینکه این اقا و زنش بیاد چند نفر دیگه بودن هی با بچم حرف می زدن میخواستن باهاش بازی کنن و…نه اینکه حالا بچم تحفه ای باشه که برای من هست ولی حالا بچس مثل تمام بچه ها  منم برای اینکه اونجا بهم نریزه گوشی دادم گفتم کارتون ببین همونا بعد رفتار اون اقا ناراحت شدن اصلا قیافه هاشون بهم ریخت

چقد رفتارا با هم فرق میکنه چقد ادما باهم فرق میکنن 

چقد خوب بودن سخته برای بعضی هامون

خدا جونم شکرت
من چرا هیچی نگفتم هیچییییییییییی اخه اون حق داره با بچه من اینطوری حرف بزنه و‌ هوار بکشه در صورتی ک ...

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی بچه فقط برای پدر و مادر خودش شیرسنه مردم حوصله ی شلوغ کاری رو ندارن تو از ورجه ورجه ی بچت خوشت میاد مردم اعصاب ندارن بهتره تو مکان عمومی بچتو سرگرم کنی که مزاحمت ایجاد نکنه

2728