2703
2553
عنوان

خامه رو باز کردم داخلش مو بود

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتیم بستنی اسکوپی بخوریم، زنداداشم باردار بود، شانسش یکی از اسکوپیاش توش میخ کوچیک بود😑، اشتباه کردیم نزاشتیم برادرم بره بگه، با اینکه سال ۹۰بود این ماجرا، ولی هنوزم که هنوزه میخورم یادش میوفتم، کلا خیلی بده تو مواد غذایی خوراکی چیزی باشه 

رزمی کار 💪مربی و داور

چقدر مردم پشماشون میریزه

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2720
عزیزم همین صباح بود که تلخ بود

واقعا همیشه می‌خریم خوبه دوسش دارم چون یکم روون و شله بقیشون قالبی از تو پاکت خارج میشن طعم نشاسته میدان 

یه مدت کالبر هم خوب بود کلا فکر کنم خامه شانسی هر سری که درست میکنن یه جور در میاد

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
خامه ها با دست پر نمیشن که.همه چیز اتوماتیک هست. بعدم اینقد اینارو صافی و نمیدونم الک و همه چیز رد ...

نه فدات شم پاکتی بود پسرم که فشارش داد همراه خامه اومده بود دیدم داره نگاش میکنه گفتم چی شده تا دیدم حالم بهم خورد آخه وسط خامه بود این قشنگ خیس شده بود مو که بیافته خشکه روش میافته نه داخلش

خامه رو بیخیال شیر سنتی میهن بخورید حالشو ببرید 😋واقعا رو دستش نیست بی نظیره

به نظر میرسه با یه عشق شیر طرفیم 😁 منم عاشق شیرم در حدی که توانایی اینو دارم به جای آب شیر بخورم 😁 (یه کم اغراق به جایی برنمیخوره که ؟ ) 

حالا فک کن یکی مثل من که تا این حد عاشق شیرم ، بچه م به پروتئین گاوی آلرژی داشت و به مدت ده ماه از هممممممممه محصولات لبنی از جمله شیر محروم شدم🥸 مثل ترک اعتیاد بود برام درد می‌کشیدم از بی شیری 😁

.
واقعا همیشه می‌خریم خوبه دوسش دارم چون یکم روون و شله بقیشون قالبی از تو پاکت خارج میشن طعم نشاسته م ...

کلا اون فروشگاه همه خامه های صباحش تلخ بوده الانم یه خانم تو همین تاپیک گفت خریده تلخ بوده البته پاکتی بودن مال ما

2714
کلا اون فروشگاه همه خامه های صباحش تلخ بوده الانم یه خانم تو همین تاپیک گفت خریده تلخ بوده البته پاک ...

من چندین ساله خامه خوب نخوردم قدیم ها کاسه ای صد گرمی ها بود یادم نیست چه مارکی ولی خیلی خوش طعم بود مزه سرشیر میداد

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
حالا من زیتون خریدم توش موی کلفت کوتاه بود حالم بهم خورد از بدبختی ۴ کیلو هم خریدم موندم چیکارش کنم ...

زیتونه دیگه بشور بخور مگه زیتون رو نمیشورید ؟ مثل هر میوه دیگه ای که ممکنه روش مگس حشره مو خاک بشینه زیتون هم باید شستش و خورد مگه اینکه وسواس داشته باشی و مثلا روی هلو و آلو و... هم مو ببینی دیگه نخوریش 

.
من چندین ساله خامه خوب نخوردم قدیم ها کاسه ای صد گرمی ها بود یادم نیست چه مارکی ولی خیلی خوش طعم بود ...

ما تو شهرمون خامه و شیر برنجش معروفه یعنی مزه بهشت میدن،از شیر گاومیش درست میکنن عالیه البته سنتی

یه بار یه جعبه شیرینی خریدیم دونه اخرشو گاز زدم نصفشو خوردم نصف باقیمونده یه مو. داخلش بود.  کث ...

برا منم همین اتفاق افتاده نصف شیرینیو خوردم گاز بعدی 🤮🤮

2706