2733
2734
عنوان

پسرم خیلی بی ادب شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 40 پست
یه جا خونده بودم تو این سن خیلی فحش میدن😂😂عادیه تقریبا از ۴ ۵ سال تا مثلا ۸ سال اینا تحمل کن

خداکنه همینطور باشه

یعنی جرات نمیکنم جایی برم 

مثلا یکی بگه عشقم تا ی هفته میگه 

اصلا هم معنیشو نمیدونه ها ولی مثل طوطی تکرار میکنه

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
چشم شما مطمئنی من میگم که اینقدر قاطع میگی از خودت شروع کن😐

من خودم شروع کردم الان پسرم یدونه فحش هم بلدنیس. تازه تشکرکردن واینا و بهش یاددادم. کسی بهش میگه ممنون میگه خاهش میکنم. بابچه های فامیل فرق داره همه میگن جقدباادبه از سنش ببشتررفتارمیکنه

رفته بودیم کوه باشوهرم. چندتاازین خانمای سانتی مانتال که بچه دار نمیشن که کهنه بچه عوض نکنن وشیرنمیدن که فرم سینه هاشون خراب نشه درکمال باکلاسی ایستاده بودن که سگ خونگی عظیم الجثه شون پی پی کنه وتمیزش کنن. اینجااا جهان سومه.جاییکه نگه داری سگ کلاس میاره ونگه داری اشرف مخلوقات بی کلاسی وبی فرهنگی محسوب میشه. اگه باامضام حال نمیکنی مشکل خودته مشکل من نیس شایدمنم باامضای توحال نکنم. امضای خودمه دلم میخاد هرچی دوس دارم بنویسم. افتاد👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همین وقتی فحش میده نخندین چون بامزه میگن اصلا هم اخم نکن حتی تکرار کرد حواسشوو پرت کن یا یه ...

اره واقعا منم کلمات دیگه جایگزین میکنم 

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
چشم شما مطمئنی من میگم که اینقدر قاطع میگی از خودت شروع کن😐

تو این سن فحش میدن طبیعیه 

پسر منم حرف زشت میزد اما من توجهی نمیکردم به حرفای زشتش که باعث بشه روش تمرکز کنه اصلا توجه نکن خودش از سرش میافته به همین راحتی

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2728
وآله بخدا بابا مامان نمیگن از بچه های دیگه یاد میگیرن

آره خب منم جایی ک حرف زشت بزنن بچمو نمی‌برم اصلا 

رفته بودیم کوه باشوهرم. چندتاازین خانمای سانتی مانتال که بچه دار نمیشن که کهنه بچه عوض نکنن وشیرنمیدن که فرم سینه هاشون خراب نشه درکمال باکلاسی ایستاده بودن که سگ خونگی عظیم الجثه شون پی پی کنه وتمیزش کنن. اینجااا جهان سومه.جاییکه نگه داری سگ کلاس میاره ونگه داری اشرف مخلوقات بی کلاسی وبی فرهنگی محسوب میشه. اگه باامضام حال نمیکنی مشکل خودته مشکل من نیس شایدمنم باامضای توحال نکنم. امضای خودمه دلم میخاد هرچی دوس دارم بنویسم. افتاد👎
من خودم شروع کردم الان پسرم یدونه فحش هم بلدنیس. تازه تشکرکردن واینا و بهش یاددادم. کسی بهش میگه ممن ...

عزیزم حتما نزاشتی تنهایی با اونا بازی کنه وگرنه یاد میگرفت

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
پسر منم همین وقتی فحش میده نخندین چون بامزه میگن اصلا هم اخم نکن حتی تکرار کرد حواسشوو پرت کن یا یه ...

الان گفتی خندم گرفت 

پسر منم فحش میداد من یه کلمه جایگزین کردم میگفت نه اونو نمیگم اینو میگم 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
الان گفتی خندم گرفت  پسر منم فحش میداد من یه کلمه جایگزین کردم میگفت نه اونو نمیگم اینو میگم&n ...

پسرم میگفت زهرمار میگفتم زهرا عصبی میشد باز تکرار میکرد 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2738

کتک زدن رو از شما یا باباش یاد گرفته، دخترم منم 5 سالشه، اگه از باباش  چیزی بخاد ونخره جیغ داد میکنه ولی برای من نه وقتی بگم نه یعنی نه خودش میدونه، گوشی هم فقط گوشی باباش چون از گوگل برنامه کودک میبینه، برای گوشی خودم میگم اینترنت ندارم

الان گفتی خندم گرفت  پسر منم فحش میداد من یه کلمه جایگزین کردم میگفت نه اونو نمیگم اینو میگم&n ...

اره بخدا نسل بچه های ما زرنگن بخدا پسرم منو سرکار میزاره می‌خنده خیلی سخته واقعا