2737
2734
عنوان

اونایی که یه خواهر و یه برادرن بیاین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 22 پست
دلیلی ندارم  ولی داشتم خواهر بهتر از برادر  منم‌ یه برادر دارم

اره واقعا

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من ی خواهر دارم .

عشقمه عشق‌.نفسمه‌..بپای راز های هم میشینیم و گوش میدیم یعد تصمیم میگیریم ک ب مامانمون بگیم یا ن‌..کل بچگیمون باهم گذشت و همبازی بودیم باهم

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
يه خواهر داشته باشي و يه داداشم داشته باشي خيلي خوبه فقط يه خواهر داشته باشي يا يك برادر، نه م ...

من امکانشو‌ندارم سه بار زایمان کنم یه دختر دارم میخوام بدونم بچه دوم چی باشه بهتره

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش
2731

دوتا خواهر دارم دوتا داداش

همیشه دوست داشتم یه داداش از خودم بزرگتر داشته باشم ولی دوتا داداشم ازم کوچیکترن ولی قدشون از من بزرگتره 

یه خواهر کوچیک دارم و یه خواهر یه سال ازم بزرگتره خیلی باهاش صمیمی هستم و بهترین دوست و راز دارمه قربونش برم بنظرم خواهر داشتن خیلی قشنگتره

خواهر دارم خیلی راضیم نبود زندگی برام خیلی سخت میشد با اینکه اختلاف سنی زیادی داریم ولی خیلی به درد هم میخوریم اگه بازم به عقب برگردیم مامانم حامله باشه ترجیح میدم خواهر باشه بازم چون واقعاً از خیلی مسائل پریودی و نمیدونم دکتر زنان و خیلیییییی چیزای دیگه غیبت و اینا و دلسوزیم کمک خونه کمک بچه درک از زن بودن مادر بودن در کل یه چیزی بهت بگم دختر باید خواهر داشته باشه 

خدایاشکرت
2738