2733
2739
عنوان

امشب زیر خاکیامو کشیدم بیرون سم نشونتون بدم+ عکس ها📸🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 171223 بازدید | 2382 پست
هوووم

همین گفتم دیگ 

اولین تاپیک بذار نیام بگردم دنبالتون 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
همین گفتم دیگ  اولین تاپیک بذار نیام بگردم دنبالتون

نوچ کمی تحرک خوبه برات😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9957916/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

خدا حفظت کنه مهربون

برام دعا کن روزای سختی رو میگذرونم..

🚫🚫🚫آقایون درخواست دوستی ندید!!!🚫🚫🚫 متن آهنگهایی که دوست دارم گاهی میگذارم اینها رو با بچه هام گوش میکنیم و مخاطب من تو این ترانه های عاشقانه بچه هام هستن که از جونم بیشتر دوستشون دارم   نزار قبانی یه‌زنی رو ترسیم می‌کنه به‌نام «لم تخلق للنسیان»، زنی‌که برای فراموش‌شدن خلق نشده. میگه یه‌جور زنی هست، که اگه آزارش دادی و رهاش کردی، دیگه شبیهش رو پیدا نمی‌کنی. اون‌وقت تا آخر عمرت تیکه‌تیکه از وجودش رو تو زنای دیگه می‌جوری، ولی نمیتونی جاش رو پر کنی.تاپیکام جنبه دفتر یادداشت داره برام.و اینجا مینویسم چون چند نفر دنبالم میکنن و زمان اجازه چت کردن با تک تکشون رو به من نمیده. قفل میکنم چون نمیخوام پربازدید بشه چون همه جزئیات زندگیم رو گفتم. سارا هستم .. مغرورم، زودرنجم، احساساتی ام، مهربونم، صبرم یه حدی داره.. از تفریحاتم گوش کردن به اهنگه تو ماشین   برای روح پاک پدر و مادرم و سلامتی و خوشبختی بچه هام و اینکه بچه هام همیشه در کنار من باشن صلوات بفرستید ممنون   تدریس ریاضی، فیزیک و استاتیک انجام میدم ✍️ برای خانمهای درد کشیده به شدت احترام قائلم و شنونده خوبی هستم براشون  اگر بخوام از تجربه ای که تو زندگیم کسب کردم بگم: "آدمهای سمی زندگیتون رو بندازید دور👌ممنونم که هستید دوستای مهربونم مخصوصا دوستای پی وی  
خدا حفظت کنه مهربون برام دعا کن روزای سختی رو میگذرونم..

فدات شم چشم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731

@بانوخاصم   سلام عزیزم سال نو مبارک باشه حال مادرتون چطوره ؟ من برگشتم میگم اگه قراره کاری کنی بگو تا چند ساعت دیگه تو سایتم بچه هارو تگ میکنم تاپیکم پست میذارم در مورد تو ببینن

@بانوخاصم   سلام عزیزم سال نو مبارک باشه حال مادرتون چطوره ؟ من برگشتم میگم اگه قراره کاری کن ...

سلام عزیزدلم سال نوشماهم مبارک 😘

بد نیست عزیزم متاسفانه امروز دکترش معاینه کرد گفت غده های زیر بغل و هم درگیر کرده😔

اگه میتونی امروز یه تاپیک زدم اونجا بچه هارو تگ کن 

همون ختم صلواته

ممنون مهربون😘💙

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
سلام عزیزدلم سال نوشماهم مبارک 😘 بد نیست عزیزم متاسفانه امروز دکترش معاینه کرد گفت غده های زیر بغل ...

فدات شم ایشالله خوب میشه بد دلت راه نده فقط💓

میام حال شوهرم خوب نیست احتمالا ببریمش درمانگاه تاپیکم نشد بزنم هر وقت شد لینک میذارم تاپیک زدم حتما😢

فدات شم ایشالله خوب میشه بد دلت راه نده فقط💓  میام حال شوهرم خوب نیست احتمالا ببریمش درمانگاه ...

باشه گلم

خدابد نده گلم انشالله زود خوب بشه عزیزم

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
2738
باشه گلم خدابد نده گلم انشالله زود خوب بشه عزیزم

فدات شم انشالله😥