2737
2734
عنوان

کیا پایه ان با هم رژیم بگیریم و خوش هیکل بشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23941 بازدید | 3524 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سال نو مبارک انشالله سال پر خیر وبرکتی باشه براتون و امسال به وزن دلخاهتون برسین😂😂 هر کیم جوابمو نداد ایشالله پنجاه کیلو اضاف کنه 😌😌 

ای حسودا کمرم یه سانت دیگه کم شده😍😍هنو وزن نکردم هفته دیگه میام میگم هر چند نیستین 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
واقعا نمیتونم درک کنم این یهو نیومدنتون 😂😂  مطمنم چاقتر شدین روتون نمیشه بیاین خپلا😜😂😂

من تو این گروه بودم، از بس هی خراب کردم رژیممو، دیگه بی خیالش شدم. 

حالا دوباره شروع کردم به رژیم الآن۹ روز گذشته .با وزن۷۳/۳۰۰ شروع کردم .تو هفته اول رژیمم ۲/۴۰۰ کم کردم،یعنی شدم ۷۰/۹۰۰.

2738
من تو این گروه بودم، از بس هی خراب کردم رژیممو، دیگه بی خیالش شدم.  حالا دوباره شروع کردم به ر ...

عالی کم کردی گلم انشالله موفق باشی دیگه ول نکن تا به وزن دلخاهت برسی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خخخخخخ،بله هنوز زندم😁 تو در چه حالی؟ مشکل استپ وزنت حل شد؟

زنده باشی گلم 

هنوز رژیم نگرفتم سه ماهه ولی خداروشکر وزنم ثابت مونده چاق نشدم ولی یه هفتس دانه چیا میخورم ک دوباره رژیم شروع کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنده باشی گلم  هنوز رژیم نگرفتم سه ماهه ولی خداروشکر وزنم ثابت مونده چاق نشدم ولی یه هفتس دانه ...

من که فکر کنم وارد دوران استپ وزن شدم،دوماهه باشگاه میرم،رژیم هم دارم ولی وزنم پایین نمیاد! البته نسبت به آخرین بار که اینجا وزنمو گفتم،چهار کیلو اضاف کردم

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
 من که فکر کنم وارد دوران استپ وزن شدم،دوماهه باشگاه میرم،رژیم هم دارم ولی وزنم پایین نمیاد! ال ...

ای بابا چرا خو کالریتو کمتر کن بعدم رژیم استپ وزنی بگیر سه روزه دوباره رژیمت شروع کن الکیک اضاف نمیکنی حتما رژیمو ورزشت ول کردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706