ششمین دور همی مامانای نی نی سایت در روز ملی کودک برگزار می شود. این دور همی به مناسبت روز کودک با حضور یک مهمان ویژه برگزار می شود. دکتر محسن برزگر خلیلی، استاد دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران قرار است در این دور همی  درباره تربیت کودکان شاد و خلاق صحبت کند.

دکتر محسن برزگر خلیلی یکی از 10 کارآفرین دانشجویی کشور در سال 87، موسس خانه کارآفرینی و پرورش خلاقیت کودکان 3 تا 6 سال، طراح و سازنده بازی فکری مهره های هوش و تشکیل تیم طراحی و ساخت اسباب بازی، دبیر کارگروه تشکل های کارآفرینی مناطق 22 گانه و عضو کمیته داوران جشنواره ملی کارآفرینان برتر وزارت کار است.

دورهمی مامانا، مجموعه رویدادهای ویژه مادران است که به صورت گروهی و با حضور کارشناسان و متخصصین برگزار می‌شود و فرصتی برای درددل و گپ و گفت و صحبت از دغدغه ها و مشکلات را به مادران می‌دهد. کارشناسان هم براساس صحبت‌های مادران، نکاتی را مطرح می‌کنند و در صورت نیاز، مواردی را آموزش می‌دهند.

در طول برگزاری این دورهمی، فرزندان مادران در فضای ویژه کودکان، زیر نظر مربیان خانه کودک وارش بازی می‌کردند تا مادرانشان بتوانند در فضایی صمیمی و دوستانه، هم درد دل کنند و هم، لحظاتی شاد را تجربه کنند.

وسیله ها و اسباب بازی های جذاب و هیجان انگیز،استخر توپ ، تاب و سرسره ، ماشین ، ترامپولین ، الگوو کلی بازی های خلاقانه و شهر کوچک ( آشپزخانه،سوپر مارکت،رستوران ،نجاری،ایستگاه پلیس و آتش نشانی و…)  از جمله امکانات خانه کودک وارش  هستند.

ششمین "دورهمی مامانا" 16 مهر 97، ساعت 10:30 الی 12:30 در خانه کودک وارش برگزار می‌شود.

آدرس : خانه کودک وارش، شیخ بهایی، شهانقی، پلاک 41