1870

ظاهر در انتخاب همسر چقد تاثیر دارد؟

نام ارسال کننده محرمانه می باشد 139 بازدید

سلام وقتتون بخیرخواستم مشاوره بگیرم ازتون تا شاید کمکی بشه بهم و بتونم از دو دلی دربیام اول براتون بگم که یه خواستگار خیلی خوب دارم پسر خیلی خوب و خوش سیما هستند منم از ایشون بدم نیومده ولی ایشون قدشون نسبت به من یه کم کوتاه تر همه میگن مهم نیست ولی حس میکنم ازن ظر خودم خیلی مهم.چون اولویت اولم در ظاهر قد بلند

ولی الان که این آقا همه چیزش اوکی بجز قدش همه سرزنشم میکنن و میگن دارم اشتباه میکنم که رد میکنم.واقعا موندم تو دوراهی نمیدونم چه کاری درست چه کاری غلط؟

اطلاعات تکمیلی

سن ۲۲ جنسیت زن وضعیت تاهل مجرد
پاسخ مشاور

مشاور خانواده

سلام همراه عزیز ✋🏻
ممنون از اینکه مارا انتخاب کردید 
کوتاه قد بودن نمیتواند دلیل قابل قبولی برای رد کردن خواستگارباشد مگر اینکه شما حساسیت خاصی روی  این مورد داشته باشید.قد به خودی خود یک ملاک مطلق نیست ،قد یک ملاک سلیقه ایی است و شما تعیین کننده آن در زندگیتان خواهید بود.باید خودتان و علایقتان را بشناسید . در مورد ملاک ها و معیارهای خود بیشتر فکر کنید ،ملاک قد برای شما چقدر مهم است ؟
این مسئله ممکن است در آینده تاثیری در زندگی شما داشته باشد ؟
نظر دیگران برای شما مهم است ؟اگر زیاد تحت تاثیر قضاوت و نظر دیگران از خودتان قرار میگیرید ،بهتر است قبل از تصمیم گیری در این مورد زیاد مطالعه کنید.بی شک هیچ کس بی عیب نیست .نسبت به معیارهای خود بی تفاوت نباشید .این شما هستید که مشخص میکنید چه چیز برایتان خوب است و چه چیز بد .اگر قد همسر آینده تان در درجه اولویت است هرگز نسبت به آن بی تفاوت نباشید چه بسا داشتن تصویر بدنی مثبت از همسر یکی از مهم ترین موضوعات در رابطه جنسی و ادامه زندگی مشترک است .
 پیشنهاد میکنم برای سنجش بهتر شرایط خود و خواستگارتان نزد روانشناس بروید تا بتوانید از کمک های تخصصی ایشان در مسیر انتخابتان بهره مند شوید .

                         شاد و موفق باشید 🌷🙏🏻

تجربه شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha