1032

سلام  خدا قوت 

من ترم آخر رشته مهندسی صنایع غذایی هستم و دوست دارم انشاالله حتما معلم بشم ولی من دیگه از سنم گذشته که برم دوباره کنکور بدم و دانشگاه فرهنگیان بخونم چون ۲۴ سالمه و تا ۲۲ میتونستم شرکت کنم من دو سال پشت کنکور بودم. و اینکه دفترچه استخدامی سال پیش آموزش و پرورش دیدم اصلا رشته صنایع غذایی نیست جز رشته ها پارسال تابستان ۹۶ دوره های جامع اول تا ششم ابتدایی گذروندم و متاسفانه یک آزمون مرداد برگزار شد و من چون دانشجو بودم نتونستم شرکت کنم آزمون بسته های حمایتی یا ضمن خدمت . من واقعا خیلی سردرگمم امسال حتی تصمیم دارم آزمون ضمن خدمت شرکت کنم ولی خب قبول هم بشم منو رسمی نمیکنند 

سوالم این هست به نظرشما من 

۱) دوباره از اول برم لیسانس بخونم رشته علوم تربیتی ؟

۲) برم فوق لیسانس علوم تربیتی بخونم ؟

۳) برم رشته تربیت بدنی فوق لیسانس بخونم و بعد معلم ورزش بشم نظر شما چیست ممنون میشم به من کمک کنید 


اطلاعات تکمیلی

سن ۲۴ جنسیت زن شغل دانشجو وضعیت تاهل متاهل
پاسخ مشاور

مشاور و مدیر کلینیک نی نی سایت

با سلام
قبل از هر چیز به شما بابت این که پیگیر علاقه خود هستید تبریک عرض میکنم. بسیاری از ما به سمت علاقمندی ها و آرزوهای خود پیش نمی رویم و در سنین بالا با فشار یک زندگی نزیسته رو برو می شویم. برای شما بهترین ها را آرزومندم.
طبق فرمایشات شما احتمال این که استخدام رسمی شوید خیلی کم است و شما اگر ادامه تحصیل دهیدموفق به استخدام بصورت رسمی نمی شوید.
اما در این بین مهم ترین بحثف بالا بردن شانس و بازی با احتمالات است.
من با توجه به بازار کار و شانس موفقیت نظر خودم رو اعلام میکنم اما این نظر من بدون در نظر گرفتن علاقه های شخصی شماست که حتما خود شما با توجه به علاقمندی های خودتان و با توجه به این که شخص شما مسئول انتخاب های خود هستید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.
در بین گزینه های مطرح شده بنظر می رسد گزینه ای که احتمال موفقیت بیشتر دارد فوق لیسانس تربیت بدنی است.( با توجه به این که شما می توانید بصورت خصوصی هم شاگرد داشته باشید و یا در باشگاه مشغول کار شوید و یا تدریس خصوصی کنید و ...) سپس گزینه دوم یعنی فوق لیسانس علوم تربیتی را پیشنهاد می کنم .
من برای شما یک گزینه را تقریبا حذف کردم تا انتخاب بهتری داشته باشید. پیشنهاد می کنم بین دو گزینه باقیمانده تحقیق بیشتری کنید و با توجه به علاقه مندی عمیق خود انتخاب و اقدام نمایید.
موفق و پیروز باشید.
 

تجربه شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
پرسش ها و پاسخ های مشابه

اطلاع به خواستگار برای رشته تحصیلی

پاسخ سلام عزیزم صداقت از معیارهای حیاتی ازدواج است که نبود آن باعث از هم پاشیدگی خانواده می شود لذا افراد نسبت به این مسئله بسیار حساس هستند ولی رشته تحصیلی از معیارهای غیرحیاتی ازدواج است مگر اینکه به دلا...

ادامه تحصیل برای ارشد و انتخاب رشته

پاسخ سلام دوست عزیز ممنون از اینکه مارا انتخاب کردید . دوست عزیز خوندن رشته روانشناسی خیلی خوبه و اگر علاقه هم داشته باشید که عالی هست ولی یک مسئله داره اینکه شما چون با رشته کارشناسی شما غیر مرتبط می شود ...

تحصیل در رشته روانشناسی

پاسخ سلام و وقت بخیر خدمت شما.نه با کارشناسی امکان مطب زدن و موفقعیت نیست.قطعا باید ارشد بگیری شما و بعد یکسری مراحل بگذرونی برای دفتر مشاوره .

درآمد رشته کاردرمانی

پاسخ سلام و ارادت متاسفانه به دلیل عدم حمایت مستقیم بیمه از رشته کاردرمانی، خدمات این رشته با تعرفه های دولتی و خصوصی متفاوتی در تهران و شهرستان ارائه میشه. بهترین کار برای شما اینه که در شهر موردنظرتون جس...