1044

سلام.با خیانت شوهرم چیکارکنم الانم خودش درخواست طلاق داده یه دختر دو ساله هم دارم . با همه بدی هاش عاشق شوهرم هستم ولی اون از من متنفره.

اطلاعات تکمیلی

سن21جنسیتزنشغلآزادوضعیت تاهلدرحال جدایی
پاسخ مشاور

مشاور و مدیر کلینیک نی نی سایت

سلام
این مساله که ایشان خیانت کردن درخواست طلاق دادن و از شما متنفر هستن ولی شما تمایل دارید و دوست دارید ارتباط را ادامه دهید مساله ای است که حتما باید روی آن تمرکز کنید. خیانت کردن یک مساله هست و درخواست طلاق مساله دیگر.
وقتی یکی از طرفین حد و مرز رابطه را رعایت نمی کند و بد تر از این درخواست طلاق و جدایی دارد و برای اصلاح شرایط اقدامی نمی کند به سختی بتونیم اقدام مثبت داشته باشیم. اما قبل از هر اقدامی باید سوال اساسی را از خودتان بپرسید که چرا من مورد بی احترامی قرار می گیرم پس زده می شم ولی باز تمایل به ادامه دارم.
اما در این موارد بهترین راه رسیدن به جمع بندی و اقدام جدی است به این شکل که شما بایستی به عنوان یک زن و یک مادر برای خودتان ارزش و احترام قائل شوید تا هم حال بهتری داشته باشید و هم الگوی مناسبی برای فرزند خود باشید.
بنابراین در نظر داشته باشید که پس از بررسی و جمع بندی نشان دهید که شما هم دارای ارزش و احترام هستید و در مقابل این خیانت حتما اقدام خواهید کرد یک اقدام جدی و همراه با برخورد مصمم. و اگر قرار به جدایی باشد این شما هستید که ادامه نخواهید داد در خیلی از موارد بیان این موضوع باعث می شود که طرف مقابل هم به خودش بیاید و متوجه این موضوع بشود که شما هم برای خود حق و حقوقی دارید . در بسیاری از موارد وقتی شما از نقطه ضعف برخورد می کنید فرد مقابل هم برای شما ارزشی قائل نمی شود.
حتما روی این موضوع بیشتر فکر کنید و اجازه دهید او نیز با اشتباه های خود رو برو شده و بهای اشتباه خود را بپردازد.
اگر جدایی اتفاق افتاد شما جایگاه خود را به عنوان یک انسان حفظ میکنید اگر نه باز هم در دید ایشون با قبل فرق خواهید داشت.
اگر بدون این مقاومت ایشون به زندگی برگردن مطمئن باشید همه چیز نه تنها تغییر نمی کند بلکه بد تر هم خواهد شد.

مطالعه کتاب زنان شیفته هم می تواند به شما در این زمینه کمک کند.


شاد و پیروز باشید.

تجربه شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha