با همسر خیانت کار چطور رفتار کنم؟

نام ارسال کننده محرمانه می باشد 210 بازدید

سلام. چند باره از همسرم خیانت دیدم و ثابت کردم ولی اون قسم دروغ خورد ولی برام گفت که چی بود چی شد و قول داد که تکرار نشه ولی بار دو روز پیش متوجه شدم که باز خیانت میکنه باز هم تونستم ثابت کنم ولی باز هم قسم دروغ ولی با اصرار من بازم ثابت شد چند بار بخشیدم گفتم اعتماد میکنم الان باز هم اینجوری شد دیگه چیکار کنم اونقدر ساده هستم که گفتم باشه بار بهت اعتماد میکنم ولی دیگه نمیدونم چجوری مطمئن باشم که دیگه نمیکنه..واز خودش هم پرسیدم گفت قول دادم  به خودمم قول دادم..نمیدونم چجوری که خدا همیشه خیانتشا زود برام آشکار میکنه..نمیدونم شاید.خدا یا منو دوست داره یا اون و که این کارو نکنه..خستم کمی بهم کمک کنید که چجوری باهاش رفتار کنم

اطلاعات تکمیلی

سن 23 جنسیت زن شغل خانه دار
پاسخ مشاور

مشاور خانواده و زوج درمانی

سلام،وقت بخیر

 باعث خشنودی هست که هنوز واکنش سریع نشان نداده اید.
اول از همه برای مبارزه با آسیبی که به شما وارد شده استراحت کنید غذای کافی بخورید و یا حتی در تنهایی گریه کنید .در مورد خیانت همسرتان فعلا به فرزندانتون شرح ماجرا رو تعریف نکنید، به بچه ها بگویید ضربه روحی خوردید و به مرور زمان حالتان خوب خواهد شد. شما کاملا درست اندیشیدید که در حالت آشفتگی به جدایی فکر نمی کنید.
پیشنهاد میکنم حتما راجع به موضوع با همسرتون صحبت کنید، حتی بعد از بخشیدن همسرتون حس آشفتگی و بی اعتمادی وجود دارد و گاهی دچار احساسات منفی میشوید برای کمرنگ شدن این حالات نیازمند زمان هستید.
و از همه مهمتر بفکر مقصر نباشید و خودتون رو با اون زن مقایسه نکنید شما ملکه این خانه هستید و اون خانم لحظه ای وارد زنگ تفریح همسرتون شده که به احتمال زیاد این رفتار همسرتون یه شیطنت بوده و فاقد رابطه عاطفی. پیشنهاد آخر اینکه حتما به یک مشاور خانواده رجوع کنید.

تجربه شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha