1225
پوشک بچه هوشمند، اختراعی برای آرامش خیال!

پوشک بچه هوشمند، اختراعی برای آرامش خیال!

1397/10/19 بازدید594

نی نی سایت: بهترین خبر برای مادرانی که کودک پوشکی دارند همین است. اینکه نگران زخم شدن پای فرزندشان نباشند و با خیال راحت به کارهایشان برسند. یک شرکت کره‌ای یک حسگر جدید توسعه داده که به قسمت بیرون پوشک نوزادان وصل می‌شود و می‌تواند زمانی را که نوزاد خود را کثیف می‌کند به والدین خبر دهد.
به گزارش سی‌نت، شرکت کره ای مونیتمی خواهد تجربه پوشک کردن بچه را شیرین تر و البته قابل تحمل‌تر از قبل کند. این شرکت به تازگی در نمایشگاه CES 2019 از این گجت پوشیدنی که یک پوشک هوشمند است رونمایی کرد. این حسگر کوچک با بلوتوث کار می‌کند و به قسمت بیرونی پوشک نوزاد وصل می‌شود. این حسگر وقتی نوزاد پوشک را با ادراریا مدفوع کثیف می کند از طریق اتصال با یک برنامه در گوشی هوشمند به والدین هشدار می‌دهد. استفاده از این حسگر پوشک می‌تواند عفونت‌های دستگاه ادرار را کم کند. دهد. این پوشک هوشمند در پایان سال 2018 در کره و ژاپن توسعه یافت و عرضه آن به زودی و از تابستان شروع می شود.

ارسال نظر شما

login captcha

وااا!این دیگه احتیاج به هوشمندسازی نداشت!!!!بچه به محض اینکه پی پی کنه که بوش خودش یه پا دستگاه آلارمه.جیش هم که از یه نگاه به حجم پوشک میشه فهمید که وقت تعویضشه