1168
این لوازم آرایش تقلبی را نخرید!

این لوازم آرایش تقلبی را نخرید!

1397/10/19 بازدید218

نی نی سایت: لوازم آرایش اگر تقلبی باشد به جای اینکه اسباب زیبایی را فراهم کند با نشستن در مطب پزشک متخصص پوست همراه می شود.اگر اهل آرایش و استفاده از لوازم آرایش هستید بهتر است این خبر را بخوانید. سازمان غذا و دارو اسامی چند قلم فراورده آرایشی و بهداشتی غیرمجاز فاقد هرگونه پروانه بهداشتی را اعلام کرده است.
بنابر پیگیری و نظارت اداره کل فراورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، کرم ضدآفتاب شترمرغ با نام تجاری «HUDABEAUTY»، خشاب اپیلاسیون wax با نام تجاری «SUN SHILA»، پد لاک پاکن nail polish remover با نام تجاری «مهتاب»، انواع فراورده های کاشت ناخن (پودر، ...) با نام تجاری «bello »، دستمال کاغذی با نام تجاری «هیرو»، محلول رویش دهنده موی سر و سیاه کننده سفیدی مو hair care tonic با نام تجاری « DAN HOOR »در سطح عرضه فاقد هرگونه پروانه بهداشتی است.
لازم به ذکر است این محصولات شامل نام تجاری با دیکته ذکر شده است و مواردی که داری پیشوند و پسوند باشد مشمول نمی شود.سازمان غذا و دارو توصیه کرده هنگام خرید کالاهای سلامت محور، اصالت محصول مورد نظر با یکی از روش های ارسال کد UID به شماره پیامکی 20008822، استفاده از اپلیکیشن TTAK و یا مراجعه به سامانه الکترونیکی www.ttac.ir استعلام و از سلامت آن اطمینان حاصل شود.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1066
1133