833
آخر هفته در مشهد،کرج،شاهرود و تهران

آخر هفته در مشهد،کرج،شاهرود و تهران

1397/09/14 بازدید1169
این روزهای باقی مانده از پاییز را قدر بدانید و خودتان را مهمان لحظه‌های متفاوت‌تری کنید. طبیعت هنوز هم زیبایی‌های خودش را دارد تا شما یک عالمه عکس‌های خوش آب و رنگ پاییزی ثبت کنید و از هوای گاه بارانی و گاه ابری لذت ببرید. اگر برای تفریح و سرگرمی این آخر هفته هم آماده هستید پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما داریم تا هم به کنسرت بروید و هم در یک معبد و خانه تاریخی قدم بگذارید و از تماشای معماری بی‌نظیر آن شگفت‌زده شوید. پس این آخر هفته هم حتماً برای تفریح و گردش برنامه‌ریزی کنید و همراه دوستان یا خانواده خاطره بسازید.

به دیدن تنها آتشکده تهران بروید / تفریح آخر هفته در آتشکده آدریان تهران

اگر به آشنایی با ادیان و مردمان مختلف علاقه‌مند هستید این آخر هفته برای دیدن آتشکده‌ای که در دل یکی از خیابان‌های قدیمی پر رفت و آمد تهران جای خوش کرده، راهی مرکز شهر شوید. مکانی جذاب و پر از آرامش که معماری و تزییناتش نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند و به عنوان تنها آتشکده پایتخت شناخته می‌شود. با ورود به این بنا که زمان ساخت آن به اواخر دوره قاجار باز می‌گردد، حیاطی زیبا و ساختمانی کوچک اما باشکوه در برابر شما ظاهر می‌شود که ستون‌های برافراشته بسیار زیبایی هم دارد. آتش آتشکده، اتاق پشت، سالن پذیرایی و سالن نیایش بخش‌های دیدنی این بنا هستند که با تماشای آنها، حس و حال متفاوتی را تجربه خواهید کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای کشف زوایای دیگر این معبد که در فهرست آثار ملی هم ثبت شده این آخر هفته به خیابان جمهوری، خیابان میرزاکوچک خان، پلاک 4 بروید.

تجربه‌ی پروازی دو نفره / تفریح آخر هفته با پاراگلایدر سواری در کرج

اگر می‌خواهید به دل هیجان بزنید پیشنهاد می‌کنیم برای تفریح آخر هفته بدون نیاز به آموزش یک پرواز شاد و مطمئن را تجربه کنید. حتماً شهر از آن همه ارتفاع دیدن دارد چون قرار است در دل آسمان معلق شوید و تجربه شگفت انگیزی داشته باشید. جالب‌تر اینکه این پرواز را می‌توانید دو نفره انجام دهید.بهترین پیشنهاد این است که دوست صمیمی و یا همسرتان را غافلگیر کنید و برای این آخر هفته او، یک تفریح جانانه تدارک ببینید. پس اگر به کمی هیجان نیاز دارید،برای هماهنگی قبلی با مجموعه با شماره تلفن پاراگلایدر تفریحی آسمان آبی کرج 09123824541 تماس بگیرید و بدون رویاپردازی در واقعیت پرواز کنید.

پاراگلایدر در آخر هفته در کرج

عاشقانه‌ها را زنده بشنوید / این آخر هفته در کنسرت احسان خواجه امیری در شاهرود

اگر از شنیدن موسیقی و صدای خوانندگان لذت می‌برید این آخر هفته کنسرت بزرگ احسان خواجه امیری را از دست ندهید چون قرار است بهترین و تازه‌ترین آهنگ‌های خود را اجرا کند. این اجرای زنده جمعه همین هفته 16 آذر ماه در دو سانس ساعت‌های 18 و 21 به روی صحنه می‌رود. پس اگر شما هم از طرفداران پرو پا قرص این خواننده خوش صدا هستید،این آخر هفته را در یک کنسرت شنیدنی و پرهیاهو خوش بگذرانید. احسان خواجه امیری با گروه موسیقی محبوبی که دارد در سالن ذوب آهن شاهرود در نرسیده به میدان هفت تیر، مجتمع شرکت زغال‌سنگ البرز شرقی، سالن آمفی تئاتر منتظر شماست تا یک آخر هفته پر از هیجان دیگر را برای شما خاطره انگیز کند.

کنسرت احسان خواجه امیری در آخر هفته

از یک جاذبه متفاوت دیدن کنید / گردش آخر هفته در خانه تاریخی داروغه مشهد

برای تفریح آخر هفته شما بازدید از یکی دیگر از یادگارهای دوران قاجار را پیشنهاد می‌کنیم اما این بار در شهر مشهد. خانه تاریخی داروغه هم در بافت پیرامون حرم قرار گرفته است و هم نشانه‌هایی از معماری روس دارد و همین نکته آن را از دیگر خانه‌های تاریخی متمایز می‌کند. این خانه اولین جایی بود که در شهر مشهد صاحب حمام خصوصی شد. از دیگر فضاهای جالب توجه آن نانوایی و سرداب است که از دیدن آنها هم حتماً به وجد خواهید آمد. بخش‌های تابستان نشین و زمستان نشین، ایوان خانه‌ها،عکاسخانه و قهوه خانه سنتی هم از جاذبه‌های دیگری است که بسیار تماشایی است.پس برای تفریح آخر هفته به خیابان نواب صفوی، راسته حوض مسگران، کوچه داروغه بروید. چون خانه داروغه شما را برای گشت و گذاری متفاوت در مشهد وسوسه خواهد کرد.

آخر هفته در خانه تاریخی داروغه مشهد

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1066
1133