1478
پیش‌بینی وضع هوا با کودکی بر دوش!

پیش‌بینی وضع هوا با کودکی بر دوش!

1397/07/24 بازدید167
آوردن فرزند به محل کار بدون شک سختی‌های خودش را دارد اما چند روز پیش خانمی در مینه‌سوتا به یک دلیل خاص این کار را انجام داد: هفته جهانی حمل شیرخوار!
اول تا 7 اکتبر هر سال، به عنوان «هفته جهانی حمل شیرخوار» تعیین شده و امسال در آخرین روز این هفته، یک کارشناس هواشناسی آمریکایی با بستن فرزندش به پشتت خود، باعث تعجب بینندگان شبکه Praedictix شد.

سوزی مارتین که در ابتدای برنامه‌ زنده‌اش نحوه بستن بچه به پشت را به بینندگان به صورت عملی آموزش داد و بعد به اعلام پیشبینی آب و هوا پرداخت، در این باره در صفحه توئیتر خود نوشته: «می‌خواستم این وسیله شگفت‌انگیز را که به من به عنوان یک مادر کمک‌های زیادی کرده و باعث استحکام پیوند من و پسرم می‌شود، به مادران دیگر هم معرفی کنم. به نظرم این روش برای بچه بسیار راحت است و برای مادر هم کمک بزرگی است چراکه ضمن انجام کارهایم، فرزندم را هم آرام می‌کردم.»

فرزندِ مارتین حین اجرای برنامه مادرش با خمیازه‌های گاه و بیگاه مدام به خواب می‌رفت و بیدار می‌شد. سوزی مارتین در پستی که شبکه Praedictix از کار جالب کاشناس هواشناسی‌اش گذاشته، اینطور نوشته: «از زمان ورود پسرم به زندگی من، بستن او با شال به پشتم یکی از بزرگترین علاقه‌هایم شده است. این شال یکی از پرارزش‌ترین لوازم زندگیم من و پسرم است و از زمان نوزادی او تا امروز کمک زیادی به ما کرده است. ضمن اینکه این ابزار ساده به من این آزادی عمل را داده که همزمان با آرام کردن فرزندم به کارهای دیگر هم برسم و همین موضوع کمک می‌کند تا مادر شادتری باشم».

او بستن نوزاد به پشت را به دیگر والدین هم شدیدا توصیه کرده و اطمینان داده است که از این کار پشیمان نخواهید شد: «دوست دارم حداقل یکی از والدین این کار را انجام دهند تا راحتی‌اش را تجربه کنند؛ همانطور که خودم تجربه کردم و از این بابت بسیار خوشحال بودم».

منبع: Bustle
 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1784

پربازدیدترین ها

همه چیز درباره یائسگی

ترجمه

1 هفته پیش
|
6575 بازدید

در دوران بارداری روی شکم نخوابید

ترجمه

1 هفته پیش
|
4826 بازدید