1757
نابینایی به خاطر شنا با لنز!

نابینایی به خاطر شنا با لنز!

1397/07/04 بازدید156
نی نی سایت: یک مادر 39 ساله که برای تعطیلات به اسکاتلند رفته بود، بعد از شنا در استخر هتل با لنز در چشمهایش، بینایی یکی از چشم‌های خود را از دست داد!

«اما جنکینز» که همراه با خانواده‌اش به تعطیلات رفته بود، بعد از شنا احساس درد شدیدی در چشم چپش داشت. او تا برگشتن به خانه این درد را تحمل کرد تا به مطب پزشک رفت و متوجه شد دچار عفونتی به نام «کراتیتیس میکروبی» شده که صدمه غیرقابل جبرانی به چشمش وارد کرده است.
 
یک مادر 39 ساله که برای تعطیلات به اسکاتلند رفته بود، بعد از شنا در استخر هتل با لنز در چشمهایش، تقریبا بینایی خود را از دست داد و نابینا شد!

در واقع استفاده از لنز تماسی باعث شده که باکتری در چشم او گیر بیفتد و عفونت بسیار جدی‌تری ایجاد کرده است. بعد از سردردهای شدید، دید او تار شد و دردش بیشتر شد و دیگر نتوانست چشمش را باز کند؛ عفونت باعث چنان زخم شدیدی در چشمش شده که او هیچ چیزی با چشم چپش نمی‌بیند.

خوشبختانه بعد از عمل پیوند قرنیه، او دوباره بینایی‌اش را به دست آورد اما خانم جنکینز تصمیم گرفت داستانش را با دیگران به اشتراک بگذارد تا همه بدانند شنا کردن با چشم‌هایی که لنز دارند، می‌تواند باعث آسیب‌های جدی و حتی نابینایی شود.

منبع: DailyMail

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha