1225
نوزاد 3 ماهه در سازمان ملل!

نوزاد 3 ماهه در سازمان ملل!

1397/07/03 بازدید180
نی نی سایت: نخست وزیر نیوزیلند که بعد از زایمان خبرسازش بعد از 6 هفته مرخصی زایمان به سر کارش برگشته بود، دیروز با دختر 3 ماهه‌اش راهی مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک شد.

این مادر 38 ساله نخستین زن در تاریخ این کشور است که در زمان خدمت به عنوان نخست وزیر و بدون کناره‌گیری از مقامش، باردار شد و کودکش را به دنیا آورد.
 
نخست وزیر نیوزیلند که بعد از زایمان خبرسازش بعد از 6 هفته مرخصی زایمان به سر کارش برگشته بود، دیروز با دختر 3 ماهه‌اش راهی مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک شد

دیروز «نِوِ کوچولو» بعد از مسافرت هوایی 17 ساعته، در آغوش پدرش نشست و در صحن عمومی سازمان ملل به سخنرانی مادرش «جاسیندا آردرن» گوش داد؛ به این ترتیب این مادر و کودک دوباره توجه بین‌المللی را به خود جلب کردند.

پدر «نِوِ» با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی از فرزندش که به عنوان «اولین کودک نیوزیلند» طبقه‌بندی شده، در توئیتر نوشت: «ای کاش از نگاه وحشت‌زده هیات ژاپنی که وسط تعویض پوشک دخترم وارد صحن عمومی سازمان ملل شدند، عکس گرفته بودم؛ سوژه خوبی برای داستان‌سرایی دخترم در تولد 21 سالگی‌اش می‌شد»!

جالب است بدانید از سال 1970 سن 21 سالگی به عنوان سن قانونی در کشور نیوزیلند تعیین شده است و به همین خاطر برای مردمش از اهمیت خاصی برخوردار است.

منبع: News

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha