1239
بهرام رادان و باب اسفنجی و حامد بهداد حال خوبش

بهرام رادان و باب اسفنجی و حامد بهداد حال خوبش

1397/05/17 بازدید2935
نی نی سایت: بچه‌ها همیشه جایگاه ویژه‌ای در صفحات اینستاگرام هنرمندان دارند. یکی ویدیویی را به اشتراک گذاشته که حال دل همه را خوب می‌کند، یکی از پسر خودش فیلم گذاشته و دیگری هم با انتشار عکسی از کودکی فرزندش تولد بیست سالگی‌اش را تبریک گفته و هنرمند دیگری هم از بچه‌هایی گفته که باغ امید ایران هستند و... اگر می‌خواهید از حال و هوای این هفته اینستاگرام با خبر شوید این مطلب نی نی سایت را از دست ندهید.

علی ضیا و عشق دایی

خواهرزاده همیشه برای دایی عزیز است دیگر چه برسد که دختر باشد والبته یک دختر شیرین زبان. علی ضیا مجری محبوب تلویزیون اینستاگرامش را با ویدیویی از خواهر زاده اش به روز کرده و در جواب دلبری های این دختر بچه زیبا نوشته:« مثلا من برات مردم دایی. قربونت برم.»
 
 

محسن چاووشی و باغ امیدش

محسن چاووشی خواننده محبوب و پرطرفدار صفحه اینستاگرامش را با ویدیویی از همخوانی ترانه معروف متصل به روز کرده است. دختربچه های 7-8 ساله ایی که به زیبایی ترانه متصل را می خوانند تا چاووشی در توصیف این ویدیو بنویسد:« مثل ندارد باغ امیدش.»
   
 

حامد بهداد و حال خوب

حامد بهداد یکی از هنرمندانی است که هیچ وقت دغدغه های اجتماعی رهایش نمی کند. او با انتشار ویدیویی از دو آرایشگر مرد که به مناطق محروم رفته اند و به رایگان موهای بچه ها را کوتاه می کنند، اینستاگرامش را به روز کرده است. او در توصیف این ویدیو و این حرکت با ارزش نوشته است:« فقط خودمون ميتونيم حال خودمون و خوب كنيم.دمتون گرم.»
 
 


بهاره رهنما و جان جهانش

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر که صفحه پرطرفداری هم در اینستاگرام دارد یکی از پستهایش را به تبریک تولد دخترش پریا اختصاص داده است. رهنما با انتشار عکسی از کودکی پریا نوشته:« جان جهانم امشب بیست ساله میشود، بیست سال که باورم نمیشود چطور مثل برق و باد گذشت، دوران به اصطلاح نوجوانی و تین ایجری اش تمام شد، پا گذاشت به دوران بزرگسالی، مثل همه مادرها برایت ارزو های بزرگ دارم و چون کلا دستم به دعاهای بزرگ میرود برایت ارزو دارم که قلبت هجده ساله بماند روحت صد ساله و ظاهرت به همان سن و سالی که حال و هوایت با آن هماهنگ است. جان جهانم من به خدایی ایمان دارم که همین نزدیکی است و به دعای مادرانی که این روزها عجیب از ته دل سر به سوی اسمان میبرند و خدای فرزندانشان را صدا میزنند، دخترم من خوش بینم، زود باورم ،چه کنم من زن بارانم، من به بارش باران الهی در سخت ترین روزها ایمان دارم،و به همان خدایی که در این نزدیکی است و صدای مادران ایران را میشنود . تولدت مبارک دخترم...»
  

محسن یگانه و آهنگ جدید

محسن یگانه خواننده پرطرفدار برای هوادارانش خبر خوبی دارد. او با انتشار عکسی از خودش و دخترش نگاه از آهنگ جدیدی گفته که قرار است به زودی منتشر شود. یگانه در توضیح این عکس دو نفره با دخترش نوشته:« آهنگ جدید تو راهه.»

امیر رضا دلاوری و دیار و تئاتر

امیررضا دلاوری بازیگر شناخته شده تئاتر و سینما با دخترش دیار به تماشای نمایش دوست صمیمی اش شهرام حقیقت دوست نشسته است. او با انتشار این عکس نوشته:«من و ديار و تياترخاموشى دريا . يه تياتر خوب، شسته رفته، تروتميز. با بازيهاى عالى دوستاى خوب من.»

برزو ارجمند و تولد پدر

برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با عکسی از جوانی پدر مرحومش انوشیروان ارجمند به روز کرده است. او در کپشن این عکس نوشته:« بابا جانم ، چقدر نبودنت سخته ، چقدر دلتنگم ، تولدت مبارك بابا جان. پ ن : چند روز پيش كه تولد سيامك انصاري رو تبريك گفتم دوستاني كامنت گذاشتن و اعتراض كردن كه چرا در اين شرايط تولد رفيقت و تبريك ميگي. من همينجا از همه اون دوستان عذر خواهي ميكنم كه تولد پدرم و به اشتراك گذاشتم.»

بهرام رادان و باب اسفنجی

بهرام رادان بازیگر محبوب سینما از یک دغدغه اجتماعی و پدیده کار کودکان نوشته است. او با انتشار عکسی از شخصیتهای محبوب باب اسفنجی و پاتریک نوشته:
«باب اسفنجی: پاتریک چرا انقدر ناراحتی؟
پاتریک: امروز یه بچه رو دیدم داشت سر چهارراه گل می‌فروخت!
باب: خب؟ اینکه یه چیز عادیه... هر روز داریم می‌بینیم.... واقعا از دیدن اون بچه اینجور ناراحت شدی؟
پاتریک: نه.
باب: پس چی ناراحتت کرده؟
پاتریک: از این ناراحتم که فهمیدم دیدن اینجور بچه‌ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم.»

مهتاب کرامتی و شیر مادر

مهتاب کرامتی بازیگر سینما و سفیر یونیسف در هفته جهانی تغذیه با شیر مادر با انتشار عکسی از اولین واکسن هر کودک نوشته است. کرامتی با انتشار عکسی از یک نوزاد داخل دستگاه نوشته:« شیر مادر اولین واکسن هر کودک است بخصوص برای کودکان نارس. دهم مرداد ماه روز جهانی تغذیه شیر مادر مبارک.عکس: بازدید از بیمارستان مهدیه در تهران محل اجرای بخشی از برنامه مشترک یونیسف و وزارت بهداشت در زمینه سلامت نوزادان.»

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha