1188
از تبریک متفاوت هدیه تهرانی تا عشق شیلا خداداد

از تبریک متفاوت هدیه تهرانی تا عشق شیلا خداداد

1397/04/27 بازدید4410
نی نی سایت: از اینستاگرام چه خبر این هفته مخصوص دختران است. بیشتر ستاره‌های سینما و تلویزیون به دخترانشان تبریک گفته‌اند و البته ستاره‌هایی هم هستند که دختر ندارند، اما برای همه دختران این سرزمین آرزوی شادی و سلامتی کرده‌اند. اگر دوست دارید از حال و هوای این هفته اینستاگرام با خبر شوید این مطلب نی نی سایت را از دست ندهید.

هدیه تهرانی و همه دخترانش

هدیه تهرانی بازیگر سینما که حامی یوز ایرانی هم هست برای تبریک روز دختر باز هم به دغدغه‌های محیط زیستی توجه کرده. او در اینستاگرامش با انتشار عکسی از یک دختر بچه نوشت:« اين روز يا هر روز ديگری فرخنده و بركت حضور دختران گرامى. حواسمان به پاكى و معصوميت دست نخورده فرزندانمان باشد، مراقب قطع نكردن ريشه هايشان در پيوند با هستى و زمين و طبيعت و رشد طبيعى شان باشيم؛ مبادا دستخوش نا آگاهى هاى ما شوند؛ مبادا در معرض رويا بافى هاى ما قرار بگيرند؛ مبادا نقش برآوردن آرزوهاى بر آورده نشده ما را بازى كنند؛ بگذاريم رها باشند و از خويشتن خويش و طبيعت دروني شان راه زندگى را تجربه كنند و راهشان را پيدا كنند، و ما با حواسى جمع فقط مراقب معصوميت شان باشيم .ما در جريان زندگى و زيستن به واسطه تاثيرات غرايزمان بيشتر درگير خواسته ها و اميالمان مي شويم، اما گاهى شايد بهتر است زمانى به توليد مثل و آوردن فرزند و بقاى نسل فكر كنيم كه در اين دنياى ناهنجار، حداقل خودمان در زندگى تكليف و هدف نسبتا روشنى داشته باشیم، و فقط از روى غريزه و خواستگاه درونى و آرزو به فرزند داشتن و تشكيل خانواده نه انديشيم؛ مسئوليت سنگينى است پرورش فرزندانى كه پرورنده ى نسل هاى آينده اند ... كارى سخت است، خيلى سخت ... و مسئوليتى پر مخاطره؛ پرورش دخترانى كه مادران آينده اند ... بايد محكم در آغوشمان باشند، نه در زير دستان مربيان و پرستاران و مهد كودك و آموزش و پرورش و بكن نكن ها و هزاران تاثير ناهنجار ديگر ... باید مراقب اين معصوميت ها باشيم ...»

رضا صادقی و تیارا و ویانا

رضا صادقی خواننده محبوب پاپ در صفحه اینستاگرامی که به دخترانش اختصاص داده با انتشار عکسی از تیارا و ویانا روز دختر را به همه دختران ایران زمین تبریک گفته است. صادقی در کپشن این عکس نوشته:« روز دختر به همه دختران ماه سرزمینم مبارک.» صادقی در پایان همه پستهایش از هشتگ دختر_بال_مامان_باباشه استفاده می‌کند.

محراب قاسمخانی و قاسم و قاسمه

محراب قاسمخانی فیلمنامه نویس و بازیگر که صفحه پرطرفداری هم در اینستاگرام دارد روز دختر را خیلی متفاوت به دخترش نیروانا تبریک گفته است. او با انتشار عکسی از دخترش نوشته:« روزت مبارک قاسمه.» البته او یک پست هم برای پسرش گذاشته تا هیچ فرقی بین نیروانا و نویان نگذاشته باشد.« امشب پدر و پسر ست كرديم زديم بيرون، شهر رو به آتيش كشيديم... يه همچين قاسمايى هستيم ما.فوتو بای دهقان»

مسعود صابری و باران عشق

دکتر مسعود صابری متخصص مغز و اعصاب و خواننده پاپ با انتشار عکسی از دخترش روز دختر را به او تبریک گفته است. او در کپشن این عکس نوشته:« تو زندگي من يه فرشته هست كه چشمهاش از هر كس ديگه ای بيشتر شبيه منه و با همه مهربانه
روز دختر رو به دختر عزيزم " باران "
و همه دختران ارزشمند سرزمين مادريم ايران، در هر جای دنيا كه هستن
تبريك ميگم. تصوير دختر گلم ، باران در پنج سالگی .»

شیلا خداداد و روز ساتین

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون هم روز دختر را به ساتین کوچولو تبریک گفته است. خداداد که این روزها در سریال گلشیفته نقش یک زن ورزشکار قهرمان را بازی می‌کند با انتشار عکسی از دخترش نوشته:« روزت مبارک عشق.»

شاهرخ استخری و تبریک به پناه

پناه استخری دختر شاهرخ استخری یک صفحه اختصاصی در اینستاگرام دارد که توسط مادرش اداره می شود. اگر به این صفحه سر بزنید تبریک مادرانه‌ای می‌بینید که همسر شاهرخ استخری برای دخترش نوشته:« روز همه ى دختراى بى نظير سرزمينمون مبارك. اميدوارم بدونين كه چقدر مهم و عزيزين براى خانواده هاتون و چقدر باعث افتخارين. ما هر روز براى داشتن يكيشون خدارو شكر ميكنيم .»

منوچهر هادی و عشق پدر

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون که همین چند وقت پیش فیلم پرفروش آینه بغل را روی پرده سینماها داشت با انتشار ویدیویی از دخترش سوفیا روز دختر را تبریک گفته است. سوفیا دختر یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون و منوچهر هادی است. هادی در کپشن این ویدیو از زبان سوفیا نوشته:« دخترم. عشل پیدر روزت مبارش. تمام دختران سرزمینم تمام دختران دنیا روزتان مبارک عزیزان.»
    
   
 


محسن کیایی و تبریک به رز خانم

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون امسال اولین روز دختر را داشت و به دختر نورسیده‌اش رز تبریک گفت. او با انتشار عکس زیبایی از خانم رز نوشت:« رز خانم دختر قشنگم روزت مبارک» رز کیایی فرزند اول محسن کیایی بازیگر سینماست. محسن کیایی این روزها فیلم در وجه حامل و سریال ساخت ایران را روی پرده سینما و البته در شبکه خانگی دارد.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha