1188
این هفته تفریح در شیراز، اراک، تهران و لاهیجان

این هفته تفریح در شیراز، اراک، تهران و لاهیجان

1397/04/20 بازدید1063
روزهای ‌آخر هفته باید یک فرق اساسی با روزهای دیگر داشته باشد.چون تعطیلات است و تابستان؛ پس باید تا می‌توانید از بهترین تفریحات شهر و محله‌تان لذت ببرید و دور هم جمع شوید. بچه‌ها تمام هفته را به امید همین روزهای آخر هفته می‌گذراندند و چشم انتظار برنامه‌ریزی شما هستند.پس چرخی در این پیشنهادها بزنید و هر کجای ایران هستید از عصر و آخر هفته‌های این روزهای بلند نهایت استفاده را ببرید.این هفته هم کلی تفریح ورزشی،گردش و سرگرمی پیش روی شماست.

تفریح و هیجان آخر هفته در زمین بازی / تنیس در پارک آزادی شیراز

تنیس از آن ورزش‌های پر شور و هیجان انگیزی است که هم برای رشد عضلات و اعتماد به‌ نفس مفید است و هم در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد.از لذت مهار توپ با راکت تا نشانه گیری زمین حریف که باید در آنها حسابی خبره باشید.این بازی دو نفره جنب و جوش زیادی دارد پس اگر فعال هستید و از بالا و پایین پریدن خسته نمی‌شوید این پیشنهاد را از دست ندهید.چون یکی از بهترین زمین‌های تنیس در شیراز با خاک مناسب و تحت نظر مربی حرفه‌ای برای شما مهیاست تا تنیس رو در یک مجموعه ورزشی به صورت خانوادگی بازی کنید.پس در شیراز به خیابان مشکین فام،جنب پارک آزادی بروید و از یک مسابقه دوستانه یا خانوادگی لذت ببرید.

بازی تنیس در شیراز

دسته جمعی تفریح کنید /کوی همدلی در بوستان 22 بهمن تهران

برای اینکه اوقات فراغت و روزهای آخر هفته تا را با تفریح بگذرانید برنامه‌های میدانی ویژه در فضای باز بوستان 22 بهمن را از دست ندهید.چون 11 غرفه‌ فرهنگي،هنري و تفریحی از جمله رادیو همدلی،راه‌های مهربانی و همدلی،خط سفید،عکاسی،پازل ایران،ترافیک محله ما،نگارگذر،سلامت و تندرستی پنج‌شنبه هر هفته،از ساعت 17 تا 20 و تا پایان فصل تابستان در بوستان 22 بهمن برپاست.البته به علاوه اجرای نمایش میدانی و برگزاری مسابقات متنوع ویژه خانواده‌ها که حتما شما را به وجد می‌آورد.پس اگر دنبال این هستید که آخر هفته در تهران کجا بروید هر پنجشنبه دست بچه‌ها را بگیرید و با هم برای کلی مسابقه و بازی آماده شوید.بوستان 22 بهمن در خانی آباد نو، بلوار میلاد روبروی آتش‌نشانی قرار دارد.

کوی همدلی در تهران

یک تیر و چندین نشان / مجموعه تفریحی طوفان اراک

یکی از گزینه ها به عنوان تفریح آخر هفته،رفتن به طوفان اراک است؛ جایی که برای هیجان زده شدن و غافلگیری، مجموعه‌ای از تفریحات و امکانات را دارا است؛ آن هم از نوع مدرن به شکل پیست اتومبیل‌رانی، سالن تنیس،اسکواش و اسکیت، شهربازی کودکان، ترن هوایی و پارک آبی. هر کدام از آنها ساعت‌ها نشاط و شادی دسته جمعی را به شما هدیه می‌دهد. این آخر هفته را برای طوفان اراک و کارتینگ آن زمان بگذارید و یا همراه فرزندان­تان به شهربازی این مجموعه بروید. بگذارید هر چه آدرنالین در بدن دارید در چند ساعت به اوج خود برسد. پس همین آخر هفته به جاده خمین، سه راهی انجیرک بروید چون موجی از هیجان و انرژی منتظر شماست. این تفریح هیجان انگیز منتظر شماست.

مجموعه طوفان اراک

دنیای زیر آب را ببینید / تونل آکواریوم بندر انزلی

زیبایی‌های دنیای زیر دریا و تنوع گونه‌هایی که در آب زندگی می‌کنند آنقدر شگفت انگیز و زیاد است که برای لذت بردن از آنها ساعت‌ها زمان نیاز دارید.پس برای اینکه با فراغ بال و زمان کافی این همه شگفتی را تماشا کنید باید به عنوان یکی از برنامه‌های تفریحات آخر هفته خود سری به تازه‌ترین تونل آکواریوم کشور بزنید. بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی و گردشگری آکواریوم و باغ خزندگان ایران در انزلی افتتاح شده است و شما همین آخر هفته می‌توانید یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات خود را تجربه کنید. البته در کنار شهربازی سر پوشیده، بولینگ و سینمای چند بعدی هم حتما تجربه ای تکرار نشدنی برای یک آخر هفته پر انرژی خواهد بود.

تونل آکواریوم در شهر انزلی

عکس از ایرنا
 

با تفریح در یک فضای زیبا نفس تازه کنید / شیطان کوه لاهیجان

شیطان کوه لاهیجان جایی دیدنی با مسیری دلچسب،بسیار زیبا و مسرت‌بخش است که از آن آبشاری روان فرود می‌آید با استخری که از بام سبز لاهیجان هم دیدنی‌ست.اینجا همه چیز برای یک روز استراحت و تقویت روحیه شما و در نهایت ثبت کلی عکس خاطره‌انگیز فراهم است.از منظره‌ای بی نظیر تا انواع تفریحات آبی و غیر آبی،تله کابین لاهیجان هم در محوطه شیطان کوه واقع شده است و شما می‌توانید با سوار شدن،از آنجا شهر سبز لاهیجان را از نمای دیگری ببینید و نفسی تازه کنید. پیاده‌روی در مسیر سرسبز شیطان کوه و تماشای چشم انداز زیبای لاهیجان کم تر کاری است که هر کسی می‌تواند در شیطان کوه انجام دهد.البته اگر محو جزیره و پرنده‌های مهاجر در دریاچه شده‌‌اید و می‌خواهید آنها را از فاصله‌ای نزدیک‌تر ببینید،قایق های تفریحی همین جا آماده سوار کردن شما هستند.

چشم انداز زیبای شیطانکوه لاهیجان

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha