1188
نوزاد 3 ماهه ای که صدا ندارد

نوزاد 3 ماهه ای که صدا ندارد

1397/03/05 بازدید606
نی نی سایت: 3 ماه پیش نوزادی متولد شد که صدها کیست نیمه پایینی صورتش را پوشانده بود؛ کیست‌هایی که باعث شده مادر این نوزاد، آرزوی شنیدن صدای گریه پسرش را داشته باشد.
ویکتوریا سیلوستری 27 ساله، وقتی در هفته 18 بارداری بود، متوجه شد پسرش از مشکل «کیستیک هیگروما» رنج می‌برد و داخل گونه‌ها، چانه، لب‌ها و گردنش پر از غده‌هایی است که داخل‌شان پر از مایع است.
این نوزاد بعد از تولد بلافاصله در بیمارستان کودکان نیکلاوس فلوریدا تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت. او بعد از تحمل یک جراحی 7 ساعته، هنوز باید تحت چندین جراحی دیگر قرار بگیرد تا اندازه صورتش عادی شده و سلامتش را به دست بیاورد.
 
 
3 ماه پیش نوزادی متولد شد که مشکل «کیستیک هیگروما» دارد

خانم سیلوستری که تحت عمل سزارین زایمان کرده است، می‌گوید: «موقع زایمان 30 دکتر و پرستار بالای سرم بودند! وضعیت خطرناکی بود اما در نهایت همه‌چیز آنطور که باید، پیش رفت. بعد از دیدن فرزندم شوکه نشدم چون خودم را آماده کرده بودم. اما همیشه منتظر شنیدن صدایش بودم. اما از آنجا که این کیست‌ها اطراف نای او را هم گرفته، نمی‌تواند هیچ صدایی از گلویش خارج کند! سعی می‌کند اما نمی‌تواند! من هر روز کنار پسرم هستم و با روند بهبودی‌اش پیش می‌روم اما اما اولین باری که صدای گریه یا خنده‌اش را بشنوم، برایم فوق‌العاده خواهد بود.

منبع: DailyMail

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha