1478
معرفی اپلیکیشن‌های بازی پرطرفدار و جدید

معرفی اپلیکیشن‌های بازی پرطرفدار و جدید

1397/02/23 بازدید715
هیجان همان بروز بیرونی احساسات است و به‌نوعی میل انگیزشی در آدم‌ها ایجاد می‌کند تا کاری را به بهترین نحو انجام دهند. این بار به سراغ بازی هایی رفتیم که تکرار درونشان نه به خستگی که به هیجان تبدیل می‌شود، آن‌قدر که جزو پرطرفدارترین بازی های این چند وقت اخیر هستند. بازی هایی که هیجانشان یا بر خواسته از طراحی‌های منحصربه‌فردشان یا نحوه بازی یا مأموریت‌هایی ست که هر بار به شکل خلاقانه و متفاوت‌تری باید انجام بگیرد هستند.سیستم: Android, iOS
حجم: 17.5 مگابایت
موضوع: حرکتی، مسابقه‌ای
شما در این بازی نقش موجودی را بازی می‌کنید که باید میکروب‌هایی که در حال خرابکاری هستند را شناسایی کرده و با استفاده از قدرت خود آن‌ها را از بین ببرد. در این بازی، قوانین فیزیکی و جاذبه­های ظاهری به زیبایی طراحی‌شده‌اند و حس جالبی به شما می‌دهند. نحوه بازی بسیار ساده است؛ بدین شکل که موجود تنها با حرکت دادن دستگاه گوشی به سمت چپ و راست به حرکت درمی‌آید و گلبول‌های سفید را جمع می‌کند. فقط باید مراقب باشید تا به میکروب‌ها برخورد نکنید. این بازی شکل و شمایلش از همان لحظه اول هیجان‌زده‌تان می‌کند، چراکه سرشار از رنگ و طراحی‌های بامزه با موسیقی شادی است که نه‌تنها باعث سرگرمی کودکان می‌شود، بلکه بزرگ‌سالان هم جزو طرفداران سرسختش هستند.

سیستم: Android, iOS
حجم: 23 مگابایت
موضوع: معمایی

این بازی از آن دست بازی هاست که می‌تواند به بی‌نظمی‌های ذهنی‌تان سروسامان بدهد تا بتوانید در مدت کوتاهی مهارت هماهنگی و سازمان‌دهی را به دست آورید و از این بابت هیجان زده خواهید شد. در این بازی با چرخاندن اشیا سروکار دارید. روش بازی بدین شکل است که قطعات یک‌شکل به‌صورت نامنظم در صفحه وجود دارند و شما می‌توانید هر قطعه را تنها بچرخانید تا به شکل اصلی برسید. نکته مهم به انجام رساندن بازی در زمان مشخصی است. تنوع اشکال و مراحل زیاد با سختی‌های متنوع باعث می‌شوند که نه‌تنها خسته نشوید که با خستگی‌ناپذیری و با هیجان بیشتری ادامه دهید.

سیستم: Android, iOS
حجم: 100 مگابایت
موضوع: حرکتی، مسابقه‌ای

در این بازی شما در نقش راننده موتورسیکلت قرار می‌گیرید و می‌بایست یک رانندگی پرهیجان را در محیطی با گرافیک بسیار عالی تجربه کنید. در این کنترل ساده موتور، صداهای متنوع موتورها، جاده‌های مختلف با جزییات جذاب در فصل‌های گرم و سرد برایتان تجربه‌ی واقع‌گرایانه‌ای از رانندگی موتورسیکلت را تداعی خواهد کرد.
نحوه بازی به شکل اول‌شخص است و با لمس انگشت در سمت راست تصویر گاز و در سمت چپ ترمز با حرکت دستگاه گوشی به چپ و راست می‌رود. برای انجام بازی ابتدا لازم است موتورسیکلت خود را انتخاب کرده و در آزادراه‌های مختلف مشغول راندن شوید. فقط حواستان باشد که به اتومبیل‌های در حال حرکت برخورد نکنید و باید با دقت فراوان از کنارشان ویراژ بدهید. این بازی دارای 20 موتورسیکلت مختلف و مدرن است که با عبور از مراحل و کسب امتیاز می‌توانید آن‌ها را آزاد کنید.

سیستم: Android
حجم: 18 مگابایت
موضوع: حرکتی، مسابقه‌ای

این بازی آن‌قدر ساده است که فکر نمی‌کنید این‌قدر راحت چیزی بتواند شمارا هیجان‌زده کند. در بازی Lab Escape شما با تک لمس کردن صفحه‌نمایش گوشی شخصیت را پیش برده و موجودات سر راهتان را می‌بلعید! شما در بازی LAB Escape یک موجود عجیب‌وغریب هستید که حالا دانشمندی شمارا در آزمایشگاهش اسیر کرده است و می‌خواهید فرار کنید. برای فرار باید تمام گوشت‌ها را بخورید، تغییر شکل دهید و بزرگ و بزرگ‌تر شوید. هر بار که گوشت می‌خورید فرصت آن را پیدا می‌کنید که تغییر شکل داده و قوی‌تر شوید. برای هر تغییر شکلی کارتی وجود دارد و وقتی سه کارت تغییر شکل که کنار هم قرار بگیرند تأثیر بهتری خواهند داشت. با جمع‌آوری کلاه‌ها هم می‌توانید خودتان و البته گونه‌تان را بهبود دهید!

سیستم: Android, iOS
حجم: 56 مگابایت
موضوع: حرکتی، مسابقه‌ای

بسیاری از بازی های تلفن همراه را می‌شود به شکل بی‌صدا بازی کرد ولی Beat Racer جزو آن‌ها نیست. این بازی ترکیبی از بازی های موزیکال و رانندگی است. با استفاده از موسیقی‌های هیجان‌انگیز باید ماشینی را راهنمایی کنید که بر سر راه او سد و دشمنان زیادی قرار دارند تا از پیشروی این ماشین جلوگیری کنند. بازی دارای گیم پلی بسیار جالبی است که بعد از وارد شدن به بازی شمارا در یک دنیای بی‌پایان قرار خواهد داد. باید بازی را به‌صورت رکوردی آغاز کنید و رکوردهای مختلفی را برای خود به ثبت برسانید. موسیقی مهم‌ترین عنصر این بازی است. در طول بازی با عبور از ضرب‌آهنگ‌های مختلف در انتهای هر مرحله به یک آهنگ کامل دست پیدا می‌کنید. با عبور از هر مرحله و کسب امتیازات می‌توانید اتومبیل خود را ارتقا داده و مراحل را آسان‌تر و سریع‌تر پشت سر بگذارید.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha