1060
از دلتنگی ترانه علیدوستی تا تجلی عشق ساره بیات

از دلتنگی ترانه علیدوستی تا تجلی عشق ساره بیات

1397/02/19 بازدید3109
نی نی سایت: از اینستاگرام چه خبر این هفته هم شادی دارد هم غم. هم دلتنگی دارد هم تبریک تولد. هم ماجرای پیری و کوری و یک کیسه قرص هست هم یک متن عاشقانه در یک خانه تاریخی. اگر دلتان می‌خواهد از حال و هوای این هفته اینستاگرام با خبر شوید حتما این مطلب نی نی سایت را بخوانید.

فقیهه سلطانی، اولین نمایش نی نی

فقیهه سلطانی بازیگر تئاتر و سینما از اولین تجربه نمایش دیدن دخترش گندم نوشته است. او با انتشار عکسی از پشت صحنه این نمایش نوشته:« و اما درست در روز بازيگر، كه كلی مبارك باشه، گندم يكسال و چهارماهه، اولين تئاتر زندگيش ( رد پای نی نی نو)رو ديد و حسابی خوشش اومد. به جز چند جا كه صداهاى ترسناك بود، بقيه نمايشو با دقت باور نكردنی نگاه كرد و آخر كار هم از بغل بازيگر نقش مادر ( بانو ترانه كوهستانى ) پايين نميومد .. تاساعتها بعد هم از ذوق نمايشی كه ديده بود شروع كرده بود به حرف زدن و خنده و گفتن كلی كلمات سخت و آسون. من و خاله مريمى گندم كه از ديدن اين نمايش خلاقانه كلي خنديديم، ذوق كرديم و لذت برديم، شما هم از دستش نديد مخصوصا اونايي كه نی نی دارن. بدينوسيله از خاله مريم مهربون به خاطر همراهى قشنگش برای ديدن اولين نمايش زندگي گندم كوچولو ممنون .» اگر دوست دارید کودک شما هم اولین تجربه تئاترش رفتنش با یک نمایش مخصوص نی نی ها شروع شود می توانید سری به تالار هنر بزنید و همراه فرزندتان رد پای نی نی را تماشا کنید.


مجید صالحی، معلم حنا و آروین

حنا و آروین دوقلوهای مجید صالحی برای معلم مهد کودکشان جشن گرفتند تا نشان بدهند تشکر از معلم سن و سال نمی‌شناسد. مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از جشن روز معلم در اینستاگرامش نوشت:« معلم‌هاى عزيز ممنون براى ساختن آنچه ما امروز هستيم. امروز حنا و آروين جون با بقيه كوچولوهاى گل و دوست داشتنى روز معلم در كنار مربى‌هاى بزرگوار و مهربانشون جشن گرفتند.»

پریناز ایزدیار، نه به کودک آزاری

بعد از انتشار خبر یک کودک آزاری دیگر و ماجرای دردناک نگار و پدر شکنجه گرش خیلی از ستاره‌ها به این موضوع واکنش نشان دادند. پریناز ایزدیار بازیگر سینما هم یکی از آنها بود. ایزدیار با انتشار چند عکس از نگار نوشت:« چطور همه‌ى اين ها رو ميبينيد و كارى نميكنيد؟ چرا اين مملكت يه قانون سفت و سخت براى اين وحشيگرى ها نداره؟ چند تا بچه‌ى ديگه بايد روح و جسم و آينده شون داغون بشه ؟ #كودك_آزاری #نگار #قانون_حمايت_از_كودكان
#تصويب_قوانين_حمايت_از_كودكان
#بدسرپرست_تنهاتر_است»


ساره بیات، تولد مامان

ساره بیات بازیگر سینما اینستاگرامش را با یک عکس از مادرش به روز کرد و تولدش را تبریک گفت. بیات در کپشن این عکس مادر و دختری نوشته:« مامان،تو تجلی عشقی. دوست دارم،تولدت مبارک.»

ترانه علیدوستی، دلتنگی برای امید

وقتی شهرزاد دلتنگ امیدش می‌شود. ترانه علیدوستی با انتشار عکسی از امید پسر بچه سریال شهرزاد اینستاگرامش را به روز کرد و از دلتنگی‌اش برای او نوشت. او در کپشن این عکس نوشته:« دلم برات تنگ شد نیم وجبی. هرجا هستی سالم و خندون باشی قربونت بشم.»


پریچهر قنبری، یک عمر دوست داشتن

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی اینستاگرامش را با یک عکس از خانه ای قدیمی و یک متن عاشقانه به روز کرده است:«یک عمر برای دوست داشتنت مدت کوتاهی ست مگر آدم چند سال عمر می کند؟ و تازه ممکن است نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی مخاطب هرچه شاعر! معشوق هرچه عاشق!کسی نتوانسته تو را جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من! قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر.... زهرا سركارراه .کاشان خانه منوچهری.»


امیر جعفری و محمد پرهام

محمد پرهام نوزاد هشت ماهه‌ای که درگیر بیماری اس ام ای است برای بهبودی به داروی گران قیمتی نیاز دارد، که خانواده اش نمی‌توانند به تنهایی از پس خرید آن بر بیایند. برای همین یک کمپین مردمی راه افتاده تا با مردم با واریز پول به خرید این دارو کمک کنند. ماجرای محمد پرهام را اینجا می توانید بخوانید. امیر جعفری بازیگر شناخته شده سینما و تئاتر یکی از ستارههایی است که به این کمپین مردمی پیوسته. جعفری با انتشاری عکسی از محمد پرهام از طرفدارانش خواسته برای نجات جان این کودک به این کمپین بپیوندند. جعفری نوشته:« محمد پرهام طاهری، نوزاد هشت ماهه، به بیماری ژنتیکی SMA مبتلا است. پیشرفت بیماری بسیار زیاد است و موجب غیرفعال شدن اعصاب حرکتی شده است.
هفته ای گذشت برای تنفس گلویش را باز کردند و نمی توانم حجم درد جسم کودک و قلب پدر و مادرش را درک و بیان کنم. دقایق امروز ما، می تواند باقی مانده ی زندگی پرهام باشد... پک کامل داروی او شامل ۶ عدد آمپول SPINRAZA با دوره مصرف یک ساله به قیمت ۷۵۰.۰۰۰ (هفتصد و پنجاه هزار) دلار است که تامین هزینه اش از توان خانواده اش خارج است.در حد توانتان به تداوم نفسهای پرهام کمک کنید.» شماره کارت کمکهای مردمی و کمپین نجان جان محمد پرهام و توضیحات بیشتر را می توانید در صفحه اینستاگرام امیر جعفری ببینید.

پرویز پرستویی، لطفا این عکس را ببینید

پرویز پرستویی بازیگر محبوب سینما که این روزها اینستاگرامش به پایگاهی برای نشان دادن مشکلات اجتماعی تبدیل شده است با انتشار عکسی از وضعیت مردم سیستان و بلوچستان نوشت و آرزو کرد مسئولین این عکس را ببینند. پرستویی در کپشن این عکس نوشته:« درد ناکه. امیدوارم این عکس توهین به هموطنان عزیز و دوست داشتنی سیستان و بلوچستان نشه. بنده خودم شخصا ارادت خاص و ویژه ای به این عزیزان دارم .در سال ۵۴ مدت پانزده روزبا گروه تیاترمان در این منطقه اجراء نمایشنامه (دکه) را داشتیم و جز محبت و مهربانی و میزبانی خوب چیزی ندیدم وبهترین هارو براشون آرزو میکنم. بد نیست مسئولین این عکس رو ببینند...»


محراب قاسمخانی، پیری و کوری

پیری و کوری نزدیک است . این را محراب قاسمخانی با انتشار عکسی از خودش به انتشار گذاشته. محراب قاسمخانی نویسنده فیلمنامه و بازیگر در کپشن این عکس نوشته:« یه كيسه قرص دارم كه بدون عينك فرقشون رو نميفهمم و همه اش يادم ميره سر وقت بخورمشون... پيرى و كورى از آنچه فكر ميكنيد به شما نزديك تر هستند.»

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha