1242
از پست عاشقانه علی ضیا تا بلاتکلیفی الناز شاکردوست!

از پست عاشقانه علی ضیا تا بلاتکلیفی الناز شاکردوست!

1397/01/22 بازدید5171
نی نی سایت: اینستاگرام را که باز کنید دلار از پیج چهره‌های معروف و شناخته شده بیرون می‌ریزد. خیلی‌ها به رئیس جمهور نامه نوشته‌اند و بعضی‌ها هم اظهار تعجب کرده‌اند. اما اگر از موضوع پر ماجرای دلار و بالا رفتن و پایین آمدن و تک نرخی شدنش بگذریم، بعضی از اینستاگرامی‌های معروف از سریال پر بیننده پایتخت نوشته‌اند و گروهی هم کار خودشان را ادامه داده‌اند و از فرزندانشان گفته‌اند یا دغدغه شخصی و اجتماعی‌شان را مطرح کرده‌اند. اگر دلتان می‌خواهد حال و هوای اینستاگرام در هفته گذشته دستتان بیاید، این مطلب از اینستاگرام چه خبر نی نی سایت را حتما بخوانید.

محسن تنابنده، یه لامپی‌ها

محسن تنابنده که تا همین چند شب پیش سریال پرطرفدار پایتخت 5 را روی آنتن تلویزیون داشت با انتشار عکسی از پشت صحنه سریال درباره یک شهر یک چشم نوشته است. تنابنده در کپشن این عکس از مردم خواسته همین طور یک لامپی کنار هم ادامه بدهند. او نوشته است:« ميگن توی شهر يه چشمی ها همه يا چشم چپ داشتند يا چشم راست،يه چشم همه نابينا بود اونايی كه چشم راست داشتند سمت راست شهر زندگی ميكردند و اونايی كه چشم چپ داشتند سمت چپ شهر،،چپيا و راستيا مدام با هم در جنگ بودند، سرهمه چي، حتي سر هيچی يه روز دعوا انقدر بالا گرفت كه با سنگ افتادند به جون هم بارانی از سنگ از چپ به راست واز راست به چپ باريد انقدر زياد شد كه خورد به چشمهای سالمشون و اهالی هر دو طرف به كل كور شدند و همه نابود،بياييد همديگه رو كور نكنيم ما كه دو چشم سالم نداريم حداقل يه لامپی كنار هم ادامه بديم. ممنون و خداحافظ. فدايی دارين. نقی يه لامپی.»

پرویز پرستویی، حمایت از معصومه

پرویز پرستویی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون این بار هم یک موضوع اجتماعی را مطرح کرده است. او از مردم خواسته به معصومه جلیل پور دختری که قربانی اسیدپاشی خواستگارش شد، کمک کنند. پرستویی با انتشار عکسی از جلیل پور نوشته است:« معصومه جليل‌پور دختر تبريزی در بيمارستان ابن سينا بستری است و اسيدپاش از داخل زندان زنگ می‌زند و همچنان تهديد می‌كند. خانواده‌اش به شدت نياز به وكيل و رسانه‌ها و فعالان مدنی داخل ايران دارند». روزنامه‌ی «شهروند» نیز خبر داد که فردا مصاحبه‌ای با این دختر منتشر خواهد کرد. در تلگرام این نشریه چنین نوشته شده است: "«معصومه جلیل پور»، زن ۲۶ ساله ای است که شب سال نو به صورت و بدنش اسیدپاشی و دو انگشتش با قمه قطع شد. «محمد» نام پسری است که خواستگار او بود و بعد از اینکه جواب رد از «معصومه» شنید، اول تهدید کرد که سرش را می بُرَد و بعد از فاصله بسیار نزدیک روی صورت و بدنش اسید ریخت. «محمد» را یک روز بعد دستگیر کردند و «معصومه» حالا در بیمارستان ابن سینای تبریز بستری است و خانواده اش به دلیل وضع بد مالی توان پرداخت هزینه های درمانش را ندارند؛ صورت او کاملا از بین رفته و به چشمهایش به امید نجات، قرنیه پیوند زده اند. «معصومه» در گفتگوی اختصاصی با «شهروند» می‌گوید که از خدا و مردم فقط صورتش را می‌خواهد: «حالا با این صورت از بین رفته چطور زندگی کنم وقتی حتی پول پرداخت هزینه یک شب بستری در بیمارستان را نداریم؟»" توانا از همه‌ی نیکوکاران دعوت می‌کند به یاری این دختر و خانواده بشتابند.»

شهرام حقیقت دوست، پیری و کوری

اگر دلتان می‌خواهد شکل و شمایل زمان پیری شهرام حقیقت دوست را امروز و در روزگار جوانی اش ببینید پس لطفا به این پست توجه ویژه داشته باشید. شهرام حقیقت دوست بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش عکسی از پشت صحنه تئاترش به اشتراک گذاشته و نوشته:« روزای پيرى و كورى. عكس از اجراى تياتر سعدی تابستان سى و دو.»

رضا صادقی، دنیای زنانه

دختران رضا صادقی خواننده مشکی پوش پاپ جایگاه ویژه ای در اینستاگرام این هنرمند شناخته شده دارند. صادقی هر چند روز یک بار اینستاگرامش را با عکسهای تیارا و ویانا به روز می‌کند البته با آرزوهای یک پدر. او این بار با انتشار عکسی از دخترانش نوشته:« یعنی میشه یه روز تو این سرزمین یک دختر باهوش و اصیل و فهمیده “ رئیس جمهور “ بشه ؟ به نظر شما میشه ؟؟؟ معتقدم دنیارو باید یه حس مادرانه اداره کنه.»

بابک جهانبخش، صادق و محترم باشیم

بابک جهانبخش خواننده محبوب پاپ که در اینستاگرام طرفداران زیادی هم دارد این بار از همه خواسته مراقب کارهایشان باشند. او با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشته:« دنيا به طرز وحشتناك و عجيبى گرد است پس مراقب كارهايتان باشيد! عميقا به اين جمله مفهومى اعتقاد دارم. بر عكس تصور خيلى از عزيزانم در اين سى و چند سالى كه از خدا عمر گرفتم، فراز و نشيب هاى زيادى رو تجربه كردم، بالا و پايين هاى زيادى رو ديدم. چه در زندگى شخصيم چه در حرفه و كارم ...و درس هاى تلخ و شيرين زيادى آموختم. در نتيجه ياد گرفتم هميشه صادق و محترم باشم و تمرين كردم ميزان جنبه خودم رو به شدت افزايش بدم تا روزگار بيش از اين ادبم نكنه ! بزرگوارانى كه زود فراموش مى كنيد دنيا هميشه رو يه پاشنه نمى گرده موقعيت ها هرگز ماندنى نيستند . چون عمر هيچ انسانى جاودان نيست و دنيا فانى ست ...و تنها چيزى كه شما رو تا هميشه در ذهن ها استوار نگه ميداره صرفا ميزان محبوبيت شماست .آدم ها تا زمانى كه قلب دارن نون قلبشون رو مى خورن. پس با هم مهربونتر باشيم شايد فردا نباشيم.»

علی ضیا، رام کردن شیر سرکش

علی ضیا مجری پرطرفدار تلویزیون این بار با یک عکس و یک کپشن رمانتیک و البته مبهم طرفدارانش را غافلگیر کرده است. او در کپشن این عکس نوشته است:« آه فاتح قلبم فكرشم نميكردی رام كردن اين شير كار ساده ای باشه.» حالا مشخص نیست این شیر سرکش چه کسی است که توسط فاتح قلب رام شده است.

رضا قوچان نژاد، دوران بابا

رضا قوچان نژاد ملی پوش ایران که چند ماهی است پدر شده هر چند روز یک بار صفحه اینستاگرامش را با عکسهای دوران پسرش به روز می‌کند. این ملی پوش فوتبال که دو ماه دیگر در رقابتهای جام جهانی برای تیم ملی به میدان می‌رود با انتشار این عکس فقط با یک کلمه همه احساساتش را نشان داده است او در کپشن این عکس نوشته :« عشق.»

وریا غفوری، فقط به خاطر تو

وریا غفوری بازیکن ملی پوش تیم استقلال با انتشار عکس پدر و پسری احساسش را اینگونه به انتشار گذاشته است:« به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم. به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد. دلم میخواهد زودتر دستهایت را بگیرم.
زودتر روی دستهایم تکانت دهم بخوابی. بهانه بگیری و من کلافه شوم. بریزی بپاشی و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی کنم.»

مهدی پاکدل، تشکر از پایتختی‌ها

سریال پایتخت فقط بین مردم محبوب نبود خیلی از بازیگران از طرفداران پرو پاقرص این مجموعه نوروزی بودند. مهدی پاکدل یکی از آنهاست. او با انتشار عکسی از یک سکانس سریال در اینستاگرامش نوشته:« در این روزهایی که از در و دیوار خبرها و اتفاقات ناامید‌کننده و گاهی تلخ به گوش آدم میرسه از خبر درگذشت استاد ابراهیم جعفری، استاد بهرام زند و بی‌ثباتی قیمت ارز و غیره، تنها اتفاقی که دل مردم را شاد می‌کرد و دوباره یادمون می‌انداخت که میشه در سخت‌ترین شرایط هم مهربان بود، شما پایتختی‌ها بودید. دست مریزاد. مسیرتان هموار و دل‌تون تا همیشه روشن که دل مردم رو شاد کردین.»


الناز شاکردوست، دستهای متفاوت

الناز شاکردوست بازیگر محبوب سینما بعد از مصدومیت شدید مهره‌های کمر و گذراندن روزهای سخت و پر التهاب حالا فقط به بهبودی و شرایط بهتر فکر می‌کند. شاکردوست با انتشار عکسهایی از دستهایش که به دلیل تزریق سرم ورم کرده و با هم فرق دارند از روزهای جدید نوشته که قرار است پایان بلاتکلیفی‌هایش باشد. شاکردوست در کپشن این عکسها نوشته است:« امروز با دستهايى كه باهم فرق داشت. روزهاى عجيبى را مى گذارنم... پُر از درد! ولى نمى دانم چرا دلم اين همه روشن گشته #شبى_كه_ماه_كامل_شد در راه است #فيلمى_از_بانو_نرگس_آبيار . برام دعا كنيد.»

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha