833
10 پیشنهاد عالی برای انتخاب بهترین هدیه روز مادر

10 پیشنهاد عالی برای انتخاب بهترین هدیه روز مادر

1396/12/16 بازدید1474
هدیه گرفتن برای مادر کار شیرینی است به شرط اینکه سراغ خرید لوازم خانه و آشپزخانه نروید! خیلی‌ها فکر می‌کنند با خرید لوازم خانه علاقه‌شان را نشان می‌دهند؛ اما باید خیلی مراقب باشند تا مبادا این خرید، مادرشان را ناراحت کند. اگر مادرتان خیلی وقت است قصد خرید وسیله‌ای برای خانه را دارد و مطمئن هستید از دیدنش خوشحال می‌شود، مشکلی وجود ندارد. مشکل زمانی پیش می‌آید که از این قضیه مطمئن نباشید و مادرتان هم پیش خودش فکر کند فرزندم من را شبیه کار خانه می‌بیند! در‌صورتی‌که احساس می‌کنید این مشکل پیش می‌آید جای خرید وسایل خانه، از ایده‎‌های هیجان‌انگیز ما کمک بگیرید.

1. آلبوم دیجیتال پر از خاطره

اگر مادرتان طرفدار تکنولوژی است، یک آلبوم دیجیتال تهیه کنید و آن را پر کنید از عکس‌های خاطره‌انگیز دوره‌های مختلف زندگی مادرتان. از کودکی و خانه قدیمی‌اش گرفته تا ازدواج و به‌ دنیا آمدن تک‌تک فرزندانش. این آلبوم را در روز مادر به او هدیه دهید و هنگامی که آلبوم، شروع به نشان دادن عکس‌ها کرد از واکنشش فیلم بگیرید.

2. کتاب رنگ‌آمیزی

بعضی از مامان‌ها هم هستند که همیشه دلشوره دارند و نگران همه چیز هستند. برای این مامان‌ها چند کتاب رنگ‌آمیزی بزرگسال بخرید به همراه یک ست کامل مدادرنگی یا روان نویس نوک نمدی. رنگ کردن این کتاب‌‌ها هم احساس خوب بچگی را برمی‌گرداند و هم از استرس کم می‌کند و مامان‌ها مجبور می‌شوند به جای فکر کردن به غم و غصه، حواسشان را جمع رنگ‌آمیزی کنند.

هدیه روز مادر

3. یک سفر دو نفره

خیلی از مامان‌ها آنقدر غرق کارهای خانه و زندگی می‌شوند که کلا یادشان می‌رود حداقل برای تجدید قوا هم که شده به تنوع و استراحت نیاز دارند. بهترین هدیه روز مادر برای این مامان‌ها دو بلیت سفر است که یکی متعلق به خودشان است و دیگری را برای کسی گرفته‌اید که مادرتان از مصاحبت با او لذت می‌برد؛ خاله، دوست صمیمی یا پدر محترم.

4. کلاس موسیقی

ممکن است از زبان مادرتان شنیده باشید که در جوانی به یک ساز علاقه خاصی داشته؛ اما هیچ وقت فرصت نکرده نواختن آن را بیاموزد. برای این دسته مادران بهترین هدیه روز زن ، ثبت نام کردنشان در یک کلاس موسیقی است.

5. تور زیبایی

روز مادر امسال نزدیک ایام عید هم هست. به عنوان یک هدیه خوب برای روز مادر، مادرتان را به آرایشگاه ببرید و تغییراتی را که دوست دارد، در ظاهرش ایجاد کنید. گاهی وقت‌ها تمام چیزی که برای خوشحال شدن نیاز دارند، وقت گذاشتن برای خودشان به هر شکلی است.

6. یک پرنده زیبا

نگهداری پرندگان در قفس کار خوبی نیست و ما هم این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم؛ اما پرندگانی مثل کاسکو و طوطی هستند که می‌توانند در خانه برای پرواز کنند و تبدیل به همدم مادرها شوند. قبل از هدیه دادن این پرندگان مطمئن شوید مادرتان قابلیت ارتباط برقرار کردن با این موجودات را دارد یا فوبیای حیوانات ندارد.

7.آلبوم کردن عکس‌ها

معمولا خیلی از بچه‌ها این جمله را از مادران سنتی‌تر شنیده‌اند که :«این عکس‌هایی را که می‌گیرید، ما که نمی‌بینیم!» و به نوعی اعتراضشان را نسبت به عکس‌های دیجیتال نشان می‌دهند. شاید بهترین هدیه روز مادر برای این مادران چاپ کردن عکس‌هایشان و قرار دادنشان در یک آلبوم جذاب و خوش‌آب و رنگ باشد.
 
هدیه روز مادر

8. طراحی استیکر

یکی از هدیه‌های بامزه به‌خصوص برای مامان‌هایی که اهل فضای مجازی هستند این است که سفارش دهید استیکر خودشان را برایشان طراحی کنند. این هدیه کلی باعث خنده‌شان خواهد شد و می‌تواند متفاوت‌ترین و بهترین هدیه روز مادر باشد.

9.ثبت نام در کلاس ورزش

به سلامتی‌اش اهمیت نمی‌دهد؟ برایش یک پکیج سی دی یا دی وی دی ورزش در خانه تهیه کنید یا اگر دوست دارد در یک کلاس ورزش ثبت نامش کنید و لباس‌ها و کفش مربوط به آن ورزش را هم برایش تهیه کنید تا دیگر بهانه‌ای نداشته باشد.

10. پکیج کاشت گیاهان

اگر مادرتان عاشق گل و گیاه است یا او را در کلاس‌های مراقبت از گیاهان آپارتمانی ثبت نام کنید یا برایش یک پکیج گل و گیاه یا حتی سبزی خوردن بگیرید. البته باید از قبل مطمئن باشید که نسبت به کاشت کدام گیاه یا حتی سبزی احساس بهتری دارد.

 

ارسال نظر شما

login captcha

سلام . بعضیاش خوب بود نه همش

سلام بعضیاشون خوب بود اما واقعا خودتون خوشحال میشید برای روز مادر  با ساختن استیکر از شما قدر دانی کنن؟ یا کتاب رنگ آمیزی ؟ شبیه توهینه که...