951
پیشنهاد اپلیکیشن‌های بازی، برای مادران دست به گوشی!

پیشنهاد اپلیکیشن‌های بازی، برای مادران دست به گوشی!

1396/12/18 بازدید954
در این روزها، عمده بازی‌ها تحت سلطه پسرهاست و مخاطب اصلی بازی‌ها را مردها تشکیل می‌دهند ولی بااین‌حال چشیدن مزه بازی‌های رایانه‌ای و بخصوص بازی‌های موبایلی چیزی است که نمی‌شود از آن گذشت. بازی‌ها در حالت کلی همچون بسیاری از چیزها، تقسیم‌بندی جنسیتی ندارند ولی با نگاه دقیق‌تر به آن‌ها و تطبیق با بعضی از خصوصیات بارز خانم، می‌توان به این نکته پی برد که بازی های متنوع رنگی با موسیقی‌های شادتر، پازل ها و بازی هایی با تم آرام و مدیریتی بیشتر مورد استقبال خانم‌ها واقع می‌شوند. بازی‌هایی که در ادامه معرفی کرده‌ایم می‌توانند علاوه بر سرگرمی، قدرت مدیریت، خلاقیت و حل مسئله را در شما تقویت کنند و در روزهایی که به دلیل مشکلات ناشی از بارداری در خانه هستید، شمارا سرگرم کنند.

سیستم: Android, iOS
حجم:5 مگابایت
موضوع: پازل
قیمت: رایگان


Color flood بازی ساده‌ای به نظر می‌رسد که بعد از آشنا شدن با آن خیلی زود جزو بهترین سرگرمی‌هایتان می‌شود. نحوه بازی بسیار ساده است. در صفحه بازی مخلوطی از مربع‌هایی به 6 رنگ به‌صورت نامنظم حضور دارند که بازی از گوشه سمت چپ شروع می‌شود. با انتخاب یکرنگ، تمام مربع‌های اطراف مربع‌های آن رنگ‌به‌رنگ اصلی می‌پیوندند و برنده زمانی می‌شوید که تمام صفحه به یکرنگ دربیاید. در ابتدا خیلی راحت و پیش‌پاافتاده به نظر می‌رسد ولی وقتی با عنصر زمان و تعداد حرکات محدود در انتخاب رنگ مواجه شوید، متوجه می‌شوید باید دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که تعداد بیشتری مربع آن در اطرافتان باشد. این بازی حالت دونفره هم دارد و می‌توانید بعد از هر نوبت خودتان، گوشی را دست‌به‌دست کنید و با دوستانتان بازی کنید. فقط این‌که در هنگام بازی Color flood حواستان به ساعت باشد زیرا متوجه گذر زمان نمی‌شوید.

سیستم: Android, iOS
حجم:160 مگابایت
موضوع: داستانی، مدیریتی
قیمت: رایگان

رستوران‌داری از آن جمله شغل‌های جذابی است که همه دوست دارند در موقعیتش قرار بگیرند، ولی واقعاً چند نفر پیدا می‌شود که در عمل بتوانند به‌خوبی یک رستوران را اداره کنند؟! بازی Cooking Dash شمارا در موقعیت یک رستوران‌دار قرار می‌دهد تا بدانید که مدیریت یک رستوران به آن آسانی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست! این بازی ذهن و تمرکز شمارا برای مدیریت چندین بخش مختلف به‌صورت هم‌زمان به چالش می‌کشد. در این بازی همه‌کاره رستوران هستید؛ می‌توانید سفارش بگیرید، مواد اولیه را آماده کنید، آن‌ها را درون اجاق بگذارید تا آماده شوند و درنهایت در نقش یک گارسون آن را به دست مشتری دهید و پول دریافت کنید. با جمع‌آوری پول می‌توانید بخش‌های مختلف رستورانتان را ارتقا داده و لیست غذاهایتان را افزایش دهید. این بازی دارای گرافیک فانتزی رنگارنگ و طراحی‌های مناسبی است که تعداد زیادی از خانم‌ها از آن استقبال کرده‌اند. همچنین این بازی دارای بخش داستانی است که می‌توانید به رقابت با دیگر آشپزهای مطرح پرداخته و به شرکت در مسابقات معروف بپردازید که جذابیت آن را چندین برابر می‌کند.

سیستم: Android, iOS
حجم:150 مگابایت
موضوع: معمایی
قیمت: رایگان

بازی کات روپ

در این بازی زیبا مثل قسمت اول شما به‌عنوان موجودی کوچک، سبزرنگ و بامزه به نام Om Nom ایفای نقش می‌کنید. در این بازی وظیفه شما رساندن آب‌نبات‌ها به Om Nom است. برای این کار می‌بایست پازل‌های مختلفی را مبنی بر بریدن طناب‌ها حل کنید. هر چه تعداد حرکات شما کمتر باشد و درنتیجه زودتر آب‌نبات‌ها را به Om Nom برسانید، امتیاز بیشتری می‌گیرید. وجود ده‌ها مراحل مختلف با سطح دشواری‌های متفاوت و وجود شخصیت‌های جدیدتر با ویژگی‌های انحصاری از مزیت‌های این سری نسبت به سری قبلی است. در گرافیک این بازی از طراحی‌های رنگارنگ و شاداب و موسیقی متن هیجان‌انگیزی برای جذابیت هرچه بیشترش استفاده‌شده است. با انجام این بازی قدرت حل مسئله در کمترین زمان و قدرت تخیل در شما تقویت می‌شود.

سیستم: Android, iOS
حجم:78 مگابایت
موضوع: استراتژیک
قیمت: رایگان


از معدود بازی های استراتژیک است که شخصیت اول آن یک دختر است. در این بازی مدیریت یک سوپرمارکت بر عهده شما قرار می‌گیرد و باید با روش‌های مختلف فروش آن را بالا ببرید و امکان گسترش و ارتقا آن را فراهم کنید. همچنین با استفاده از دوربین‌های مداربسته امنیت آن را نظارت و کنترل کنید. در این بازی شما نباید اجازه دهید آیتم‌های موجود در جعبه‌ها تمام شود چراکه به ضررتان تمام می‌شود! شما می‌بایست تمام اجناس را از انبار موجود در فروشگاه تهیه کنید، هم‌چنین سطح زمین را تمیز کنید تا مشتریان بیشتر از همیشه از شما راضی باشند. در این بازی بیش از 300 مرحله متنوع وجود دارد که هیچ‌وقت خسته‌کننده و تکراری نمی‌شود. در اینجا حسابی به تمرکزتان نیاز دارید؛ چراکه هر بار چالشی برای مدیریت و هماهنگی در سوپرمارکت برایتان ایجاد می‌کند.

ارسال نظر شما

login captcha

کاش لینک دانلودشون رو هم میذاشتید..