833
ما هم در غمتان شريكيم

ما هم در غمتان شريكيم

1396/08/25 بازدید500
این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی...
شاید دیروز همین موقع، به برنامه‌های آینده فکر می‌کرده، یا برای آخر هفته برنامه‌ریزی می‌کرده، شاید تصمیم داشته با کسی تماس بگیرد و گذاشته برای روز دیگر، یا ... به راستی چه کسی می‌داند لحظه‌ای دیگر، زندگی به او فرصتی برای زیستی خواهد داد یا نه.
مجموعه نی‌نی‌سایت، از صمیم قلب، درگذشت بیش از 200 تن از هموطنان عزیزمان در زلزله دیشب را به همه ایرانیان، به خصوص بازماندگان تسلیت می‌گوید و برای جان‌باختگان آرزوی آرامش و رستگاری دارد. افسوس که برای بازماندگان، شاید هیچ کلامی تسلی خاطر نباشد. مجموعه نی‌نی‌سایت را در غم خود شریک بدانید، از خداوند منان برای همه بازماندگان طلب صبر داریم و آرزوی سلامتی هر چه زودتر مجروحان و آسیب‌دیدگان را داریم. 
در هنگام وقوع وقايع و بلاها همدری و همدلی اگرچه تاحدی تسلی بخش است ولی ياری تك تك ما را هم می طلبد...

شما دوستان نی نی سایتی عزیز که تمایل دارید با ما همراه شوید و به هموطنانمان در مناطق زلزله زده کمک کنید، می‌توانید به  این تاپیک سر بزنید.
 

ارسال نظر شما

login captcha

بهتر بود به جای نوشتن متن ادبی ، از تبلیغاتتون کم می کردین ، یکی از جاهای گرون تبلیغاتی سایتتون ، مثلا اون کادر بزرگ بالا رو اختصاص می دادین به شماره حساب معتبر و موثقی که بشه کمک های نقدی رو واریز کرد و اعلام مراکز معتبری که بشه کمک های غیر نقدی رو برد به اونجا

@مادر_خانومی#4

دوست عزیز ممنون از توجه شما، نوشتن متنی برای عرض تسلیت، از روی ادب است. نی نی سایتیها در حال جمع آوری کمک هستند. اگر علاقه به کمک دارید، به لینک تاپیک مربوطه در انتهای متن سر بزنید و با پرسنل و کاربران منتخب نی نی سایت همکاری بفرمایید.