1188
قواعد ست كردن لباس پدر و پسر

قواعد ست كردن لباس پدر و پسر

1396/04/07 بازدید2663

رابطه‌ پدر و پسري آنقدر مهم است كه اگر از اول درست شكل بگيرد، مي‌شود با خيال راحت روي آينده‌ي خوب پسر بچه‌ها حساب باز كرد. يكي از كارهايي كه مي‌تواند احساس علاقه و نزديكي بين پدر و پسر را بالا ببرد، ست كردن لباسشان است. ست كردن را با توجه به اين قوانين انجام دهيد:

 

رايج‌ترين اشتباه را انجام ندهید:
يكي از كارهايي كه ممكن است باباها، موقع ست كردن لباس با پسرها انجام دهند اين است كه تلاش مي‌كنند تيپ آن‌ها را شبيه خودشان كنند. رنگ‌هاي تيره، كراوات‌ و كت‌هاي رسمي چيزهايي هستند كه در وهله‌ي اول به ذهن پدرها مي‌رسد. در حالي كه اولين و مهم‌ترين نكته توجه به شاد بودن ست لباس‌ و رعايت حال و هواي بچه‌هاست.


*توجه به رنگ‌بندي:
رنگ‌هاي شادي كه بين پدر و پسر مشترك هستند و به هر دو مي‌آيند را شناسايي كنيد. اين رنگ‌ها را مي‌توانيد از بين گزينه‌هاي شادي مثل آبي ملايم، صورتي و حتي رنگي خنثي مثل طوسي روشن انتخاب كنيد.

 *اهميت پيراهن و كت:
يادتان باشد رنگ پيراهن، حرف اول را در اين ست مي‌زند و خوب است با توجه به رنگ پوست، انتخاب شود. اگر رنگ پوست پدر و فرزند، روشن است سراغ رنگ‌هاي گرم برويد كه به صورت انرژي بيشتري مي‌دهند و اگر پوستي با تناژ گرم دارند با خيال راحت سراغ رنگ‌هاي روشن‌تر برويد كه پوست را روشن نشان مي‌دهند.اگر هم يكي روشن و يكي تيره است مخرج مشترك بگيريد و رنگي خنثي انتخاب كنيد، مثلا سفيد و طوسي خنثي هستند. كت را هم با توجه به رنگ پيراهن و متناسب با آن انتخاب كنيد.


*كراوات یا پاپیون رنگارنگ:
پسرها دوست دارند در جشن‌ها و مهماني‌ها كپي برابر اصل باشند به همين دليل انتخاب كراوات مشترك با پدر، مي‌تواند دنيا را به آن‌ها ببخشد. توجه داشته باشيد كه بين رنگ كراوات و یا پاپیون با پیراهن بايد هماهنگي وجود داشته باشد.

*شلوار هماهنگ:
موقعي كه تيپ نيمه رسمي را انتخاب مي‌كنيد براي انتخاب شلوار، سراغ جنس كتان و رنگ‌هاي مكمل پيراهن و كراوات برويد. مثلا ممكن است رنگ پيراهن سفيد باشد و كراوات تركيبي از آبي سير و روشن. در اين شرايط براي شلوار، سراغ يكي از رنگ‌هاي به كار رفته در كراوات برويد. آبي روشن براي فصل‌هاي گرم بهتر است و آبي تيره براي فصل‌هايي كه نورشان كمتر است.


*ست كردن كفش:
معمولا پيدا كردن كفشي كه مدلي يكسان براي پدر و پسرها داشته باشد كار آساني نيست، با وجود اين چند قانون وجود دارد كه مي‌تواند براي ايجاد شباهت مناسب عمل كنند:

  • رنگ كفش‌ها را هماهنگ با هم انتخاب كنيد. به عنوان مثال براي ستي با مايه‌هاي سفيد و آبي، كفش طوسي روشن انتخاب خوبي محسوب مي‌شود.
  • جنس كفش‌ها هم بايد به هم شباهت داشته باشد. اگر كفش پدر از جير تهيه شده كفش پسر هم بايد از جنس جير باشد.
  • كفش پدر و پسر بايد هر دو يا بندي باشد يا چسبي. هماهنگي در نوع كفش، ركن آخر ست كردن پاپوش‌هاست.

*قانون موها:
آخرين قانوني كه بايد به آن توجه كنيد مدل موهاست. اگر بتوانيد در مدل موهايتان هماهنگي ايجاد كنيد تاييد نهايي را گرفته‌اید.

ارسال نظر شما

login captcha

😍😍😍😍😍

سلا م واقعا از كجا تهيه كنيم؟ مخصوصا باباي چاق كه لباس خودشون هم به زور ميشه پيدا كرد اونوقت پسرا را با بابايي ست كرد

خدایابه منم یک پسرخوشگل وسالم وصالح بده تا با باباجونیش ست کنه من کیف کنم آمین

@دنیاناز

ایشالله عزیزم😍😍😍توام برا من دعا کن یه پسمل بده بهم با باباش ست کنم😊