1188
 مولفیکس، برند برتر

مولفیکس، برند برتر

1395/11/26 بازدید6695

برند مولفیکس موفق به کسب تندیس برند محبوب از سوی مصرف‌کنندگان شده است. امری که بر کیفیت بالای این محصول تاکید کرده و این محصول را محصولی قابل اعتماد می‌سازد. از میان سیصد و پنجاه هزار مادر، اکثریت  بر این کیفیت صحه گذاشته‌اند.

با تکیه بر همین موفقیت، سرمایه‌گذاران خارجی این برند از کشور ترکیه برای گرفتن سهم بیشتری از بازار همت بیشتری به خرج داده و در راستای اجرایی شدن اهداف خود سرمایه‌گذاری‌های بیشتری را انجام می‌دهند.

به‌این‌ترتیب شرکت تولیدی پارس‌حیات به منظور برآوردن نیازهای بازار ایران در حوزه‌ی پوشک و نواربهداشتی با برندهای مولفیکس و مولپد تاسیس شده و در ادامه برندهای تنو و پاپیا را در حوزه‌ی دستمال‌کاغذی به محصولات خود افزوده است. 

این مجموعه موفق شده از روز نخست تصمیم‌گیری برای تولید محصول تا به امروز علاوه بر در دست گرفتن بیش از 50درصد از سهم بازار ایران، سال‌هایی طلایی را سپری کند. 

عوامل متعددی منجر به انتخاب برند مولفیکس به‌عنوان برند محبوب شده است. بهبود کیفی، توجه به رضایت مصرف‌کنندگان و حفظ تعهدات شرکت همه از معیارهایی بوده‌اند که در کسب این موفقیت نقش پررنگی را ایفا کرده‌اند. علاوه‌براین کنترل قیمت با هدف حمایت از مصرف‌کننده‌ی ایرانی از دیگر نکاتی است که پارس‌حیات همواره به آن متعهد بوده است. طبق گفته‌های مدیرعامل پارس‌حیات، این سازمان نه‌تنها به رضایت مصرف‌‌کننده اهمیت می‌دهد بلکه در تلاش است تا به مصرف‌کننده احساس خوشایندی از مصرف را هدیه کند. هر شرکتی با حفظ قدرت برند خود می‌تواند به حیات خود ادامه دهد. پارس‌حیات می‌داند که مصرف‌کنندگان به دنبال رفع کدام نیازهای خود هستند و می‌کوشد تا خواسته‌های آنان را با اهمیت دادن به صنعت مراقبت از سلامتی، برآورده کند. طبق آمارها، به‌طور متوسط در هر دقیقه هشت هزار ایرانی محصولات پارس‌حیات را لمس می‌کنند؛ امری که خود نشانگر اهمیت و محبوبیت برندهای گوناگون پارس‌حیات نزد مخاطبان است. 

ارسال نظر شما

login captcha
مولفیکس تا سماره 2 خوب بود ولی از 2 به بالا چسباش باز میشد و نم پس میداد. الان فقط مای بیبی استفاده میکنم
هیچی پریمالهستان وترک نمیشه برای اولی بستم عالی بودالان نمی تونم مجبوری مولفیکس می بندم هم ضخیمه هم جای کش روی رون بچه میمونه البته پشتش هم همینطورجای پوشک روی تن بچه میمونه الکی اسم درکرده
وای مولفیکس چندبار باز شده و پودر جاذبش ریخته زمین.فقط پریما، با اینکه گرونه ولی چه میشه کرد.ایرانیا همه مزخرفن
من مرصی میگیرم خیلی خوبه مولفیکس بچه یه بار توش چیش میکنه انقدر زیاد بو میده که انگار بچه 24 ساعته که با یه پوشک هستش
من که اصصلا از مولفیکس راضی نیستم پنبه ریز و ماما خوبه بنظرم
مولفیکس عالیه. بقیه پس میدن
من همیشه مرسی میگیرم مولفیکس راضی نبودم
منم خیلی خیلی راضی ام،،
منکه یبار بچم نوزاد بود گرفتم راضی نبودم از چسباش. پریما لهستان میگیرم
من نمیدونم چرا ایقد طرفدار داره من تا ماه قبل مای بیبی میبستم برا پسرم الان مولفیکس میبندم واقعا تفاوتی حس نمیکنم