1188
سلیمی‌ها در خندوانه/ آرامش در حضور خانواده!

سلیمی‌ها در خندوانه/ آرامش در حضور خانواده!

1395/06/03 بازدید5216

نی‌نی سایت: برنامه خندوانه دیشب میزبان قوی‌ترین مرد جهان و خانواده‌اش بود. بهداد سلیمی، وزن‌بردار سنگین‌وزن که این روزها هر جا که سرک بکشید از او و اخبار و حواشی مربوط به مسابقه المپیک می‌شنوید؛ دیشب، برای دومین بار میهمان برنامه خندوانه و رامبد جوان بود. اما این بار سلیمی با ظاهری متفاوت وارد استودیوی برنامه شد، او در حالی‌که دختر کوچکش، سلین را در آغوش داشت پا به برنامه گذاشت و همزمان که مورد تشویق حضار قرار می‌گرفت، سرود ملی ایران پخش شد، سرودی که سلیمی دوست داشت وقتی مدال طلا را به گردن می‌اندازد روی سکو در ریودوژانیرو بشنود. بهداد سلیمی با اینکه تنها 13 ساعت از حضورش در خاک ایران می‌گذشت خستگی راه را فراموش کرد و برای دیدار با مردم و دوستدارانش همراه خانواده کوچک خود در این برنامه حاضر شد. 

کار خوب خندوانه!
خندوانه برنامه‌ای است که بعد از گذشت چند سال و پخش سری‌های مختلف آن، مخاطب فراوان و پروپاقرص خود را یافته و سعی می‌کند با تجربه شیوه‌های مختلف و نوآوری در ارتباط میان مهمانان و مخاطبان به این جذابیت و محبوبیت اضافه کند. از جمله کار زیبایی که اخیرا شاهد اجرای آن در این برنامه هستیم و دعوت هنرمندان به همراه همسر یا عضوی از خانواده است! مانند حضور استاد مشایخی به همراه همسرش و نمونه‌های دیگر. همین طور صحبت در مورد مسائل خانوادگی و روزمره که می‌تواند ورای تمام عناوین و مدال‌ها و نشان‌ها ما را با چهره انسانی هنرمندان و ورزشکاران بیشتر آشنا کند.

شب مسابقه تلخ؛ تهران-ریو
برنامه دیشب قبل از هر چیز حول مسائل خانوادگی چرخید. سلیمی از دوری طولانی خود از دخترش گفت و اینکه در طول شش ماهی که از تولد فرزندش می‌گذرد، شاید پنج ماه را از او دور بوده است! بعد حرف به روز مسابقه تلخ او رسید و جوان از حس و حال همسر سلیمی در جلوی تلویزیون پرسید. آلما نصرتی گفت: ما همه مطمئن بودیم که بهداد قهرمان می‌شود و او مرا مطمئن کرده وگفت نگران نباش، حتما قهرمان می‌شوم. بعد از یک ضرب هم خیالم راحت شده بود که دیگر کار تمام است، اما شوک بزرگی بود برای همه ما و بعد از مسابقه طاقت دیدن اشک‌هایش را نداشتیم و تلویزیون را خاموش کردیم.» او در ادامه اضافه کرد: «اما مهمتر از همه چیز سلامتی‌اش بود و من خیلی نگران زانویش بودم چون سه بار وزنه سنگین را زد!» نکته جالب توجه در این صحبت این بود که بهداد سلیمی به همسرش بابت قهرمانی اطمینان و قوت قلب می‌داده است، انگار که حقیقتا سهم آلما نصرتی و زحماتی که برای این قهرمانی کشیده، کمتر از خود سلیمی نبوده است!

ماجرای مکالمه تلفنی چه بود؟
رامبد جوان مثل همیشه شیطنت کرد و از روی تماس تلفنی آنها به راحتی نگذشت. او با بیان اینکه شاید کارش خیلی فضولی باشد(!) درخواست کرد که بهداد و همسرش درباره آن مکالمه و حرف‌هایی که رد و بدل شده بود، بگویند. آلما نصرتی، همسر سلیمی بخش‌هایی از آن مکالمه را این طور شرح داد: «زنگ زد و گفت می‌خواهم آرام شوم، زنگ زدم که یک کمی با تو صحبت کنم و آرام شوم... گفتم تو زحماتت را کشیده‌ای، هیچ فرقی نمی‌کند، قهرمانی... حتی قبل از مسابقه هم گفته بودم که چه مدال بیاوری و چه نیاوری من شاهد زحماتت بودم و دیدم چقدر تلاش کردی، پس فرقی نمی‌کند... تو قهرمانی!» سپس جوان از سلیمی پرسید که آیا واقعا بعد از آن مکالمه آرام شده است و او هم تایید کرد که: «بله... خیلی آرام شدم!» جالب است که حالا بعد از آن اتفاق تلخ جای این زوج عوض می‌شود و این بار آلما نصرتی است که به همسرش دلداری می‌دهد و باعث آرامش خاطرش می‌شود. او به عنوان شریک و ناظر زحمات و سختی‌ها به همسرش اطمینان می‌دهد که مرارت‌هایی که هر دو با هم تحمل کرده‌اند، بیهوده نبوده و  بهداد از نظر او حقیقتا قهرمان است!  

تصمیم سلین و آلما
حرف‌های همسر سلیمی علاوه بر اینکه توانست صداقت و همدلی و همراهی این زوج را نشان دهد مبین نقش پررنگی بود که خانواده هنرمندان و ورزشکاران در موفقیت آنها دارند. همراهی و تطبیق با شرایط سخت دوری و اردوهای طولانی، از طرف خانواده ورزشکار، می‌تواند به حفظ روحیه او و ایجاد انگیزه پیروزی کمک بزرگی بکند. 
خانم نصرتی دیشب با اعلام حمایت از همسرش از طرف خودش و دخترش، سلین قول داد تا با همراهی و تحمل شرایط، کمک کنند تا بهداد بتواند به تمریناتش برسد و یک بار دیگر برای حقی که از دست رفته است، تلاش کند.

ارسال نظر شما

login captcha
آفرین به بهداد سلیمی!!درود به این جوانمرد خدا برای مملکتمون نگه ش داره سالیان سال
عاشقتیم فقط همین