تحقق فضای بازی‌های حرکتی بجای ابزار برقی و الکترونیکی برای کودکان

تحقق فضای بازی‌های حرکتی بجای ابزار برقی و الکترونیکی برای کودکان

1395/05/25 بازدید546

نی نی سایت: علی نیکزاد در مراسم افتتاحیه «مجتمع فرهنگی، خدماتی و تفریحی شاپرک» در تهران اظهار کرد: مجتمع شاپرک با مشارکت شرکت توسعه و تدبیر شهرداری و فعالان بخش خصوصی در مساحت 20 هزار متر‌مربع در شرق تهران از امروز به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: این مرکز ، مجموعه‌ای اختصاصی برای کودکان است و در ابعاد مختلف بدون استفاده از وسایل برقی و الکترونیکی در دسترس کودکان و والدین آنها قرار دارد و با برنامه‌های جمعی و فیزیکی در عین سادگی، نیازهای اوقات فراقت کودکان و نوجوانان را برآورده می‌کند.
مدیرعامل شرکت ساختمانی توسعه و تدبیر تصریح کرد: در این مجموعه‌ مباحث فرهنگی همچون کتاب، اوقات فراغت، روانشناسی، بهداشت کودک، آموزش کودک و کلاسهای تفریحی و آموزشی همچون تئاتر، بازیگری و موسیقی برای کودکان تدارک دیده شده است.

وزیر سابق مسکن و شهرسازی با اشاره به بخشهای مختلف مجتمع با کارویژه‌هایی که در حوزه کودکان برای آن تعریف شده است، یادآور شد: با افتتاح این مجموعه در تهران که از امروز آماده سرویس‌دهی به خانواده‌هاست، مردم تهران و سایر نقاط کشور می‌توانند لحظاتی شاد و پرباری را در کنار کودکان خود تجربه کنند.

نیکزاد ادامه داد:یکی از مهمترین مزایای شهربازی این مجتمع، اجتناب از به‌کارگیری وسایل الکترونیکی یا کامپیوتری است و کودکان می‌توانند انرژی خود را در این فضا به طور مناسب تخلیه کنند.
وی درباره هزینه‌های این شهربازی برای اقشار مختلف مردم گفت: قیمت مناسبی نیز برای خانواده‌ها تدارک دیده شده تا کودکان ساعتی را در فضایی شاد، مفرح و آموزشی این مجتمع چندمنظوره سپری کنند. 


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha