1757
خانواده سالم با سوپرمارکت آنلاین

خانواده سالم با سوپرمارکت آنلاین

1395/04/01 بازدید3949

نی نی سایت: سلامت خانواده مهم‌ترین دارایی هر کدام از خانواده‌ها می‌باشد و همه ما تلاش می‌کنیم تا آنها را از هر آسیبی دور نگه داریم. اما با توجه به کار زیاد خانه و مشاغل دیگری که هر کدام از ما و به خصوص مادران داریم، انتخاب و دستچین کردن محصولاتی که به سلامتی ما و خانواده ضرری نمی‌رساند و مفید نیز هستند کمی دشوار شده و زمان و هزینه زیادی را در بر می‌گیرد.
به عنوان مثال با هر بار مراجعه به بازار برای خرید ماهانه خانواده، جدا از هزینه‌ها و زمان هدر رفته برای رفت‌و‌آمد، ما آلودگی زیادی در محیط زیست و هوا به وجود می‌آوریم. در کنار آن در بسیاری از موارد محصولاتی که به آنها نیاز داریم را پیدا نمی‌کنیم و باید به چند نقطه مراجعه کنیم تا بتوانیم گوشت و مرغ تازه را در کنار میوه و سبزی، تنقلات، لبنیات و بقیه کالاهای مورد نیاز خانواده را با کیفیت مد ‌نظرمان بیابیم.

 

اما با توجه به تمامی این مشکلات آیا راه حلی برای این موارد وجود دارد؟
در زمینه خرید آنلاین محصولات پرمصرف، فروشگاه‌هایی شروع به فعالیت کرده‌اند که از میان آنها سوپرمارکت‌ آنلاین‌ روکولند دارای مزیت‌های بیشتری می‌باشد. روکولند با تنوع بیش از 2500 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر تهران سعی می‌کند علاوه بر کمک به آلودگی هوا تجربه خریدی آسان و دلپذیر برای مخاطب ایجاد نماید.انتخاب بازه زمان ارسال و روز آن از مزایای بزرگ سوپرمارکت‌آنلاین‌روکولند است و این امکان را به مشتری می‌دهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات در این سایت همگی تازه و با تاریخ‌های به‌روز می‌باشند که به ما کمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیر گوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه و سبزیجات و حتی محصولات لبنی در اختیار داشته باشیم.

                 www.rocoland.com
   Instagram: @rocoland.official
              Telegram: @rocoland       
 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha