1242
برای اولین‌بار : امنیت آنلاین برای کودکان ایرانی

برای اولین‌بار : امنیت آنلاین برای کودکان ایرانی

1395/02/14 بازدید2445

نی نی سایت: کم نیستند والدینی که از یک سوی نگران حضور فرزندان‌شان در فضای آنلاین و وب هستند و از سوی دیگر نمی‌توانند آنها را از مزایای بی‌شمار وب در یادگیری و آگاهی محروم کنند. این دوراهی طی سال‌های گذشته مشکلاتی را برای والدین ایجاد کرده بود. اما در سال 2016 و با محصول جدید کمپانی کسپرسکی این مشکل حل شده است. Kaspersky Safe Kids که توسط شرکت ایدکو– توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه و شمال آفریقا- به صورت اورجینال به ایران آمده است، با فراهم آوردن امکانات مدیریتی- نظارتی فراوان و کارآمد برای والدین، این امکان را ایجاد کرده است تا کودکان بتوانند به صورت و ایمن و به دور از خطرات احتمالی از فضای آنلاین بهره‌مند شوند.
Kaspersky Safe Kids که از قابلیت نصب آسان و پشتیبانی خوبی برخوردار است امکان نصب برروی تمامی دستگاه‌های اندروید، مک، iOS و ویندوز را داراست و امکان مدیریت و نظارت بر استفاده از دستگاه‌های اینترنتی، تنظیم مقررات برای دسترسی به اینترنت و رؤیت فعالیت کودکان از قبیل جستجو و به اشتراک‌گذاری مطالب آنلاین را به والدین می‌دهد.


 

والدین ایران‌زمین که همواره دغدغه استفاده سالم و درست فرزندان‌شان را ازدنیای مجازی دارند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  www.irkaspersky.com/safe-kids مراجعه‌کنند.
گفتنی است، شرکت ایدکو در سال 2015، جایزه‌ی برترین نماینده سال کسپرسکی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را به‌دست آورده ‌بود. ارائه بهترین پشتیبانی فنی و رشد کیفیت آن با استاندارد جهانی، راه‌اندازی مرکز آموزش رسمی کسپرسکی در ایران و معرفی راهکارهای امنیت صنعتی کسپرسکی از ویژگی‌های تمایزبخش ایدکو در خاورمیانه است. همچنین این شرکت در سال 2012 نیز به ‌عنوان بهترین توزیع‌کننده آنلاین کسپرسکی در منطقه Emerging Market انتخاب شده ‌بود.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha