1239
دست‌یابی به رمز جوانی

دست‌یابی به رمز جوانی

1394/10/30 بازدید324

نی نی سایت:توجه به زیبایی و جوان‌سازی چهره، همیشه در تاریخ مورد سوال و کند و کاو بسیاری از صاحبان قدرت و ثروت و علم بوده است. پس آن به چیزی میسر نشد، جز با علم و گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی. برای داشتن چهره‌ای زیبا و جوان باید به عناصری توجه کرد که جوانی، جذابیت و زیبایی را در شما تضمین کند.پوست از مهمترین ارگان‌های زنده بدن و فاکتور بسیار مهمی برای زیبایی محسوب می‌شود. با داشتن پوست سالم چهره شما روشن و جذاب‌تر به نظر می‌رسد. بسیاری از افراد در دنیا برای اینکه پوستی سالم و شاداب داشته باشند، هزینه‌های هنگفتی صرف می‌کنند. طبیعی است که شما برای سالم نگه داشتن پوست خود راه‌های مختلفی را امتحان کنید. برای رسیدن به این امر، روش‌های زیادی وجود دارد که پیشرفت علم و تکنولوژی کار شما را راحت‌تر کرده است. مراجعه به مراکز پوست و مو، لیزر، هایفوتراپی و ... از راه هایی است که شما را برای رسیدن به زیبایی وسوسه می‌کند. اما نکته مهم این است که نداشتن اطلاعات کامل و دقیق از این مراکز، گاها نگران کننده است. چرا که داشتن استانداردهای پزشکی و استفاده از متخصصان کارآزموده از مواردی است که باید به آن توجه داشت.


دکتر شمس، عضو انجمن لیزر پزشک ایران و مدیر کلینیک زیبایی وارسته با اشاره به اینکه آگاه سازی مردم برای شناخت شیوه درست و پزشک متخصص از وظایف جامعه پزشکی است، می‌گوید: تیم پزشکی و متخصص زیبایی موظف است بهترین روش را برای مراجعه کننده خود به کارگیرد تا رضایت او حاصل شود. به گفته شمس از روش‏های مرسوم  و متداول زیبایی و جوان‏سازی می‌توان به تزریق ژل و بوتاکس برای فلج موقت عضلات، لیفت نخی برای بالا کشیدن پوست و لیفت صورت، هایفوتراپی که جدیدترین راه و تکنیک لیفتینگ صورت بدون درد بیهوشی، لیزر موهای زائد، ترمیم ریزش مو،PRP  که استفاده از پلاسمای غنی شده از پلاکت‌هاست، ساب‌سیژن که برطرف کردن آثار زخم و آکنه است، اشاره کرد.
با توجه به موارد فوق، باید عنوان کرد که استفاده از شیوه صحیح در جوان‌سازی و زیبایی پوست و مخصوصا انتخاب مراکز استاندارد و پزشک متخصص، تاثیر بسزایی در ماندگاری زیبایی و جذابیت شما خواهد داشت. از جمله این مراکز می‏توان به مرکز «وارسته» به آدرس اینترنتی www.drshamsclinic.com اشاره کرد. این مرکز از تخصصی‌‌‏ترین مراکز زیباسازی پوست و چهره معرفی است که با چندین سال تجربه، مجری و مشاور با بهترین تجهیزات و تیم حرفه‏ای است.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha