1188
9 روش عجیب برای پیش بینی جنسیت جنین

9 روش عجیب برای پیش بینی جنسیت جنین

1394/03/04 بازدید25584

 همه زنان باردار این سوال را بارها شنیده اند: «بالاخره دختردار می شوید یا پسردار؟» اگر تصمیم داشته باشید جنسیت نوزاد را تا پیش از تولد او ندانید، مطمئنا حدس زدن آن جالب و سرگرم کننده بود. به همین دلیل، در این مطلب به برخی از روش های تشخیص جنیست قدیمی که سینه به سینه نقل شده اند، اشاره می کنیم. به یاد داشته باشید این روش ها از نظر علمی هیچ پایه و اساسی ندارند.

 

 

 

شیرینی و شوری: اگر هوس خوراکی های شیرین دارید، علامت این است که نوزاد شما دختر است. اگر بیشتر هوس خوراکی های شور و نمکی یا مواد غذایی سرشار از پروتئین دارید به این معنی است که نوزاد شما پسر است.

آزمون سیر: تشخیص جنسیت جنین با این روش می تواند برای شما و همسرتان کمی سخت باشد. اگر می توانید مقدار زیادی سیر بخورید، اگر بوی سیر نگرفتید به این معنی است که نوزاد شما دختر خواهد بود.

تهوع صبحگاهی: متاسفانه این عارضه در اوایل بارداری اجتناب ناپذیر است اما اگر دچار تهوع  می شوید، ممکن است جنین شما دختر باشد.

زیبایی بارداری: اگر رنگ چهره شما روشن شده است و موهایتان شبیه موهایی شده که در تبلیغ شامپو دیده اید، احتمالا پسر باردار هستید اما اگر صحبت کردن در این خصوص شما را عصبانی می کند، به احتمال زیاد دختر باردار هستید چون این باور وجود دارد که جنین دختر، زیبایی مادر را می دزدد.

افزایش وزن همسر: اگر همسرتان هم مانند شما در حال وزن گیری و چاق شدن است، این مسئله می تواند علامت این باشد که نوزاد شما دختر خواهد بود.

بدخلقی و خوش خلقی: اگر احساس می کنید بیشتر عصبانی هستید و نمی توانید آرام و خونسرد باشید، به احتمال زیاد دختر باردار هستید اما اگر احساس آرامش می کنید، پسردار خواهید شد.

آزمون چشم: به مدت یک دقیقه در آینه نگاه کنید، اگر مردمک چشمتان گشاد می شود به این معنی است که پسردار خواهید شد.

اضافه وزن بیشتر و کمتر: بر مبنای افسانه ها و روایات قومی اگر وزن بیشتری را در دوران بارداری تحمل می کنید، جنین شما دختر است، در حالی که اضافه وزن و حمل بار کمتر به معنای پسر بودن جنین است.

آزمون حلقه: یک حلقه را به نخ وصل کنید و آن را بالای شکم خودتان نگه دارید. اگر حلقه به صورت دورانی حرکت می کند، احتمالا دختر باردار هستید اما اگر حلقه از یک سمت به سمت دیگر می رود، شما پسردار خواهید شد.

ضربان قلب: در سونوگرافی بعدی به صدا و ضربان قلب جنین توجه کنید. اگر قلب جنین بیشتر از 140 بار در دقیقه می زند، خودتان را برای تولد نوزاد دختر آماده کنید.

بر اساس آنچه گفته شد، فکر می کنید نوزاد شما دختر است یا پسر؟!

 

 

هیئت تحریریه نی نی سایت

ارسال نظر شما

login captcha

من اصلا تهوع ندارم

حالم خیلی خوبه خدا رو شکر باورم نمیشه سه ماه از بارداریم به این راحتی گذشته باشه بارداری اولم تا ماه چهارم تهوع صبحگاهی داشتم. 

اصلا عصبی نیستم.اما به رابطه جنسی علاقه ندارم

چاق نشدم فقط یکم به حجم شکمم اضافه شده یکم رنگ صورتم تیره شده اما جوش نزدم و موهام براق و خوشگل شده و سریع رشد میکنن

ویار خاصی ندارم اما از خیارشور دوغ ترش و پر نمک و کلا غذاهای تند وشور و پر ادویه خیلی خوشم میاد

فکر میکنید جوجوی من چیه دختر یا پسر؟


ضربان قلب در هفته 9 180 بود جنین چیست

من سر پسرم فقط شیرین میخوردم اصلا ترش نمیخوردم
من توی بارداری قبلیم همش حس میکردم بچه ام پسره همش سمت لباسای پسرونه کشیده میشدم اسم پسرونه پسندم بود اما الان برعکسه همش دخترا برام شیرینن لباسای دخترونه رو میپسندم اسم دخترونه و.... احتمالا نی نیم دخملههههههههههههههه
من توهفته 6یارداریم وفک میکنم بجه ام بسره البته هرجی خدابخادبه عقیده دوستان مهم اینه سالم باشه امیدوارم نی نی های همه سالم خشکل وصالح باشن امین
من از شیرینی متنفرم هوس شور و ترش دارم صبح ها زیاد تهوع ندارم ..بیشتر شباس یعنی پسره؟
من بااینکه فک میکردم پسره ولی الان علائم دختر دارم،هرچی هست انشاالله سالم باشه
فک کنم پسر
منم هر دو علائم رو دارم😂😂😂😂
من از هرکدوم یه علامتی دارم فکر کنم دوقلو دخترپسر دارم😂