833
بارداری ماه ششم برای پدران

بارداری ماه ششم برای پدران

1393/11/01 بازدید4561

برای همسر خود بالش محکمی برای قرار دادن زیر شکم، تهیه کنید.همسر شما باید بتواند جلوی ضربات احتمالی به شکم خود در رختخواب را بگیرد، و هنوز هم شما برای او بهترین همراهی هستید که او آرزویش را دارد.

ترک بارداری

ترک های بارداری بین 75 تا 90 درصد خانم های باردار را تحت تأثیر قرار می دهد.ترکیبی از افزایش وزن و افزایش سطح هورمون ها، پوست را نازک تر از معمول کرده و برای بسیاری از خانم های باردار باعث ایجاد ناراحتی و نگرانی، هم در زمان بارداری و هم بعد از آن می شود.

راهنمایی هایی برای اینکه بتوانید پوست را سالم و نرم نگه دارید: برای پوست خود از روغن زیتون، ویتامین E، کرم های خیلی چرب  یا ژله های رویال استفاده کنید و مقادیر زیادی آب بنوشید.

شما باید خیلی خوش شانس باشید که بعد از تلاش ها و محبت های زیاد شما، تنها یک یا دو ترک ایجاد شود.در این شرایط کاری شما باید انجام بدهید خیلی ساده است، باید هر روز به همسر خود بگویید که دوستش دارید و او بسیار زیبا و دوست داشتنی است.

 

ورزش و تمرین

 

به همسر خود انگیزه بدهید و او را وادار کنید که تمرینات لگنی (Pelvic Floor Exercise) را انجام دهد.این تمرینات میتوانند در موارد زیر کمک کننده باشند:

·         از ناپرهیزی های حین و بعد از بارداری او را حفظ میکنند

·         افزایش وزن او را به هنگام بارداری کنترل کرده، در نتیجه زحمات پس از آن را کاهش میدهند

·         به التیام و درمان دردهای لگنی پس از زایمان کمک می کنند

·         به دست یافتن به لذت جنسی در هنگام رابطه جنسی کمک میکند

 

این تمرینات علاوه بر مفید بودن، بسیار هم ساده هستند.بیشتر توصیه ها در این بخش بر این میباشد که به عنوان یک مرد سعی کنید انجام این تمرینات را برای او تسهیل کرده و در هنگام سختی او را دلداری دهید.

 

 

  منبع: Pregnancy For Men/Mark Woods 

ارسال نظر شما

login captcha
من از وقتی باردار شدم همسرم باهام قهر کرده شدیدا نیاز به محبت دارم ولی خیلی تنهام
1066
1133