2271
5 نکته برای افزایش شانس باردار شدن

5 نکته برای افزایش شانس باردار شدن

1400/10/13 بازدید28782

اگر ماه‌ها تلاش کرده‌اید و به این فکر می‌کنید که چگونه سریع‌تر باردار شوید این پنج نکته را در نظر بگیرید و بررسی کنید که چگونه ممکن است بر شانس باردار شدن شما تأثیر بگذارند.

 

رژیم غذایی سالم:

ناگفته نماند که یک رژیم غذایی سالم کلید زندگی سالم است. همین امر در مورد لقاح نیز صادق است. بدنی که دارای منابع غنی از مواد مغذی، ویتأمین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای عملکرد صحیح باشد باروری بهینه را فراهم می‌کند. نه تنها یک رژیم غذایی سالم به باروری شما کمک می‌کند بلکه احتمال بیشتری برای حفظ وزن سالم خواهید داشت که یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت باروری است. بهترین دستورالعمل رژیم غذایی ما را دنبال کنید تا‌ایده‌ای در مورد آنچه باید بخورید تا شانس باردار شدن را افزایش دهید.

ترک سیگار:

سیگار کشیدن می‌تواند باروری شما را تا 40 درصد کاهش دهد. قبل از شروع تلاش برای باردار شدن با ترک سیگار شانس باردار شدن را افزایش دهید. ممکن است سریعتر از آنچه انتظار دارید باردار شوید! اگر سیگاری هستید و در باردار شدن با مشکل مواجه شده‌اید ترک آن ممکن است تنها پاسخی باشد که به دنبال آن بوده‌اید.

 

 الکل را کنار بگذارید:

همانطور که الکل زیاد می‌تواند به جنین در حال رشد آسیب برساند می‌تواند بر باروری نیز تأثیر بگذارد. بنابراین تلاش مشترک خود را برای کاهش مصرف الکل در ماه‌های تولد نوزاد خود انجام دهید.

 

 تناسب اندام:

زمانی را برای بالا بردن سطح ورزش خود در نظر بگیرید و به بدن خود کمک کنید تا به اندازه کافی قوی و مناسب برای حمل نوزاد شود. برای افزایش شانس باردار شدن نیازی نیست وارد یک برنامه ورزشی سختگیرانه شوید.

 موقعیت‌های جدید را امتحان کنید:

بسیاری از زوج‌هایی که برای باردار شدن مشکل داشته‌اند هر بار که رابطه جنسی دارند احساس استرس و فشار می‌کنند. پوزیشن‌های جدید می‌تواند تغییری در روال بارداری شما ایجاد کند که می‌تواند حواس پرتی را از هدف شما برای بچه دار شدن منحرف کند. با امتحان کردن چند مورد از این پوزیشن‌های جنسی دوباره رابطه جنسی را سرگرم‌کننده کنید و دوباره با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

 

منبع:

www.mom365.com

ارسال نظر شما

login captcha

قبلا ک مجرد بودم پرولاکتینم بالا بود اما خوب شدم با دارو ایا الان واسه باروری مشکل ایجاد میشه؟

سلام من امتحان تاریخ تحلیلی صدر اسلام دارم میتونین کمک کنید 


عالی مثل همیشه ♥️♥️♥️

2290

پربازدیدترین ها

چگونه یک بارداری سالم داشته باشیم؟

ترجمه

1 هفته پیش
|
13964 بازدید

5 دلیل جیغ زدن کودکان

ترجمه

3 روز پیش
|
4594 بازدید

لوچیا چیست؟

ترجمه

3 هفته پیش
|
26457 بازدید