2136
با اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو از کیفیت بالای زندگی خود لذت ببرید!

با اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو از کیفیت بالای زندگی خود لذت ببرید!

1400/06/30 بازدید159
اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو با قابلیت‌های مفید و کاربردی آمده است تا به سلامت روان و جسم و بهبود کیفیت زندگی و رابطه خانم‌ها و آقایان کمک کند.

 

(اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو)

دوره قاعدگی، چرخه طبیعی بدن زنان است و پیش‌بینی روز شروع آن، به خانم‌ها کمک می‌کند تا بهتر برنامه‌ریزی کنند. در گذشته بسیاری از خانم‌ها برای اطمینان از منظم بودن پریود و شناخت بازه تخمک‌گذاری، چرخه قاعدگی خود را در دفترچه­ای یادداشت‌ می­کردند. اما با پیشرفت تکنولوژی، اپلیکیشن­ها جای قلم و کاغذ را گرفته­اند. یکی از این اپلیکیشن‌ها که علاوه بر تنظیم چرخه قاعدگی، امکانات مفیدی را در اختیار کاربران می گذارد، ایمپو است.

اما ایمپو چیست و چه امکاناتی دارد؟

 

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو چیست؟

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو یک اپلیکیشن ایرانی با رابط کاربری زیبا و جذاب با هدف مدیریت چرخه قاعدگی، ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگیست. با ایمپو می‌توانید علاوه بر مدیریت چرخه قاعدگی و بازه تخمک‌گذاری، از امکانات مفیدی همچون دسترسی به مقالات روز در زمینه قاعدگی، سلامت بانوان و آقایان و بهبود سلامت روان و ارتباط با کارشناسان متخصص در زمینه‌های مختلف نیز بهره­مند شوید.

جالب‌ترین نکته درباره ایمپو این است که فقط مختص بانوان نیست. در واقع آقایان می‌توانند از اپلیکیشن ایمپو آقایان، استفاده کنند و از چرخه قاعدگی همدل خود باخبر شوند. همچنین سیکل‌های بیوریتم خود را مشاهده و از امکان یادداشت­گذاری و تنظیم یادآور استفاده کنند. علاوه بر این‌ها، با تکمیل پرسش‌نامه، پیام‌های خودمراقبتی دریافت کنند و سؤالات خود را از کارشناسان بپرسند.

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو چه مزایایی دارد؟

ایمپو، دوست شماست! دوستی که به سلامت روان شما می‌اندیشد و روش‌های خودمراقبتی را به شما می‌آموزد. در ادامه به تعدادی از امکانات جالب ایمپو می‌پردازیم:

 

1. با ایمپو چرخه قاعدگی و بازه تخمک‌گذاری خود را مدیریت می‌کنید

می‌خواهید بدانید چه روزی پریود می‌شوید؟ شاید بخواهید بیشتر استراحت کنید یا چرخه قاعدگی‌تان را هنگام برنامه‌ریزی سفر در نظر بگیرید. ایمپو به شما کمک می‌کند تا چرخه قاعدگی‌تان را مدیریت کنید.

اگر قصد بارداری یا جلوگیری از بارداری داشته باشید نیز ایمپو به کمکتان می‌شتابد. با ایمپو می‌توانید بازه تخمک‌گذاری خود را به‌دقت مدیریت کرده و در بهترین زمان برای بارداری اقدام کنید.

2. با ایمپو در دوره قاعدگی به سلامت روان خود کمک می‌کنید

پریود علاوه بر جسم، روی روان انسان نیز تأثیر می‌گذارد. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو را متمایز می‌کند، توجه به سلامت روان طی دوره قاعدگی است.

مقالات خودمراقبتی، روش‌های ارتقاء سلامت روان و امکان مشاوره تخصصی با روان‌شناس تنها گوشه‌ای از امکاناتی است که ایمپو در اختیارتان می‌گذارد.

 

3. با ایمپو تکنیک‌های خودمراقبتی مفیدی را می‌آموزید

بسیاری از افراد اتفاق نظر دارند که اگر بتوان روز شروع پریود را پیش‌بینی کرد، راحت‌تر می‌توان این دوره را مدیریت کرد. خوشبختانه اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو به این نیاز پاسخ داده است.

با ایمپو می‌توانید دوره پیش از قاعدگی را با آرامش بیشتری سپری کنید. ایمپو پیش از شروع پریود، پیام‌های خودمراقبتی برایتان ارسال می‌کند تا بتوانید این دوره را به‌آسانی سپری کنید.

4. با ایمپو از همدلتان در دوره قاعدگی‌ حمایت می‌کنید

(با ایمپو آقایان از خودت، همدلت و رابطه ات مراقبت کن)

ایمپو یک اپلیکیشن ویژه آقایان دارد که با استفاده از آن می‌توانند از وضعیت چرخه قاعدگی همدل خود باخبر شوند. ایمپو به آقایان کمک می‌کند تا وضعیت پارتنر خود را طی دوره قاعدگی درک کرده و با او همدلی کنند.

5. با ایمپو محتواهای مورد نیاز و مقالات روز را دریافت می‌کنید

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو، مقالات متنوعی را با موضوع سلامت روان، سلامت بانوان و آقایان، خودمراقبتی و سبک زندگی در اختیارتان می‌گذارد.

ایمپو بسته به اینکه در چه روزی از چرخه قاعدگی‌ قرار دارید، محتواهای مخصوصی برایتان می‌فرستد.

6. با ایمپو از مشاوره‌های تخصصی کارشناسان بهره‌مند می‌شوید

گاهی طی دوره قاعدگی برای خانم‌ها سؤالاتی پیش می‌آید که تنها یک کارشناس می‌تواند به آن‌ها پاسخ بدهد.

یکی از دلایلی که می‌گوییم اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو فراتر از یک اپلیکیشن معمولی است، امکان پرسیدن سؤالات از کارشناسان مربوطه است. با ایمپو می‌توانید سؤالات خود را از روان‌شناس، سکس‌تراپیست، کارشناس مامایی و حقوق بپرسید. با ایمپو گام بزرگی در جهت بهبود سبک زندگی و سلامت روان خود بردارید.

7. با ایمپو از بیوریتم روزانه همسرتان آگاه می‌شوید

بیوریتم یا زیست‌آهنگ، نظریه‌ای است که می‌گوید زندگی ما انسان‌ها از چرخه‌های مختلفی تأثیر می‌پذیرد. بیوریتم سه زمینه جسمی، احساسی و ادراکی را پیش‌بینی کرده و به ما می‌گوید که بازدهی فکری و جسمی‌مان در چه روزهایی بالاتر است و ...

یکی از ویژگی‌های جذاب اپلیکیشن ایمپو آقایان این است که بیوریتم را محاسبه می‌کند تا بتوانید بر اساس نیازهای جسمی و روانی خود، برنامه ریزی کنید.

آقایان می‌توانند از طریق ایمپو آقایان، بیوریتم خود را مشاهده کنند. خانم‌ها هم می‌توانند وضعیت بیوریتم همدل خود را مشاهده کرده و بر اساس آن، با او همراهی و همدلی کنند. تصور کنید اگر روزی که آقا از لحاظ فکری و جسمی احساس خستگی می‌کند، او را با هدیه­ای غافلگیر کنید، چه تأثیر شگفت‌انگیزی روی رابطه‌تان می‌گذارد!

8. با ایمپو می‌آموزید که چطور رابطه زوجی خود را زیباتر کنید

یکی از اهداف مهم اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو، غنی‌سازی رابطه زوجی است.

با ایمپو می‌توانید از انواع محتواها و مقالات در زمینه غنی‌سازی رابطه زوجی بهره‌مند شوید. اگر در زمینه زندگی و روابط خود سؤالی دارید، سؤالاتتان را از کارشناسان ایمپو بپرسید و دیدگاه تخصصی آن‌ها را جویا شوید.

 

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو را از کجا دانلود کنیم؟

(اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو را از کجا دانلود کنیم؟)

اپلیکیشن کاربردی ایمپو ویژه بانوان و آقایان را می‌توانید از کافه بازار، مایکت یا با لینک مستقیم دانلود و روی گوشی‌ها یا تبلت‌های اندرویدی خود نصب کنید. اگر گوشی آیفون دارید یا می‌خواهید از طریق لپ‌تاپ از اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو استفاده کنید، کافیست در وب اپلیکیشن ایمپو ثبت نام کنید. برای دسترسی به تمامی لینک‌های دانلود، می توانید به سایت ایمپو مراجعه کنید.

 

سخن پایانی

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی ایمپو بهترین دوست شماست! ایمپو به شما کمک می‌کند تا سبک زندگی خود را سالم‌تر کنید، با انجام تکنیک‌های خودمراقبتی به سلامت روان خود کمک کرده و کیفیت زندگی مشترکتان را بالا ببرید. با ایمپو می‌توانید علاوه بر مدیریت چرخه قاعدگی و تخمک‌گذاری، به کارشناسان متخصص، بانکی از مقالات آموزشی و نکات خودمراقبتی دسترسی داشته باشید و دوره قاعدگی خود را با آرامش سپری کنید.

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1873
2118

پربازدیدترین ها

11روش برای کنترل کودکان تنبل

ترجمه

3 روز پیش
|
4732 بازدید

خارش سر چگونه درمان می‌شود؟

نوشته

1 هفته پیش
|
3925 بازدید

درمان آکنه در دوران بارداری

نوشته

4 روز پیش
|
1668 بازدید