2109
 بهترین محصولات زناشویی! چگونه بدون خجالت آن ها را تهیه کنیم؟!

بهترین محصولات زناشویی! چگونه بدون خجالت آن ها را تهیه کنیم؟!

1400/03/31 بازدید637

محصولات زناشویی برای زوج ­های جوان واقعا کاربردی هستند. محصولات زناشویی مفید، می ­توانند به بهترین شکل ممکن رفتار و لذت جنسی شما را ارتقاء دهند. یکی از این محصولات زناشویی، اسپری تاخیری می­ باشد. شاید درخواست این اقلام برای افراد مختلف، خجالت ­آور باشد. اما راهکار­ های مناسبی برای تهیه محصولات زناشویی بدون دغدغه و بدون رودربایستی وجود دارد که می ­تواند لحظه لذت بخشی را برای شما رقم بزند. امروز در نی نی سایت می­ خواهیم به این موضوع بپردازیم. با ما همراه باشید.

طبق گزارش ­های مرکز آمار: سن خرید اسپری تاخیری و لوازم زناشویی به سن 14 سال رسیده است. میان بررسی­ ها، اکثر مردم کشورمان برای خرید اسپری تاخیری، کاندوم، دستگاه توانبخشی خجالت می ­کشند. از همین ­رو، خجالت کشیدن موجب کاهش کیفیت روابط زناشویی می­ گردد. حتی ممکن است آن­ ها را در مراحلی از زندگی دچار بحران کند.

مشکلات احتمالی نداشتن محصولات زناشویی کاربردی: نخریدن اسپری تاخیری، کاندوم و سایر محصولات زناشویی، ممکن است باعث بروز هزاران مشکل در رابطه زناشویی شما شود. شاید یک رابطه لذت بخش را با این طرز تفکر که از خرید آن ها خجالت می کشم، از دست شما بگیرد! گاهی ممکن است رابطه جنسی را به خاطره ناخوشایند تبدیل کند که با بررسی های انجام شده، می توانید جهت همزمان سازی ارگاسم از اسپری تاخیری با کیفیت استفاده نمایید.

بررسی چند مسئله مهم در رابطه زناشویی:

ضعف جنسی: شاید در زندگی روزمره از اهمیت بالایی برخوردار نباشد، اما زمان رابطه جنسی با همسر که می رسد، موجب کاهش اعتماد به  نفس بسیاری از افراد می شود. پس، قبل از آنکه وارد رینگ مسابقه شوید، باید مسلح و با اعتماد به نفس بالا، مسابقه زناشویی را آغاز کنید!

تغییر در یکنواختی رابطه زناشویی: این تغییر می تواند واکنش های دلپذیری را از سمت هر دو طرف منعکس کند. گاهی می تواند ساعات خاطره انگیزی را برای زوجین رقم بزند.

عوامل کاهش اعتماد به نفس در آقایان: زود انزالی، همزمان سازی ارگاسم و ضعف نعوظ از متداول ترین مشکلاتی هستند که می تواند اعتماد به نفس آقایان را در حین رابطه زناشویی کاهش دهد.

راه حل چیست؟ باید بدون هیچ دغدغه ای برای هر کدام از این ضعف ها راه حل مناسبی را پیدا کنیم. همین امر باعث می شود تا به بهترین شکل ممکن، خود و شریک زندگی تان را راضی نگه دارید. چگونه، کجا و بدون دغدغه این مسائل را بیان کنیم و راه حل مناسبی را دریافت کنیم؟!

اسپری تاخیری با دوز قوی و با کیفیت

یکی از مهم ترین مباحث زناشویی، کنترل انزال در جهت همزمان سازی دو نفره برای تجربه لذت دو نفره می باشد. زود انزالی یکی از ضعف های جنسی است که از هر 3 نفر، 1 نفر به آن مبتلا می باشد و می تواند اعتماد به نفس آقایان را به شدت کاهش دهد.

بهترین راه حل: یک پیشنهاد بدون عوارض جانبی خاصی، اسپری تاخیری می باشد. چرا که می توانید قبل از شروع رابطه زناشویی، آن را به صورت موضعی روی آلت تناسلی در جهت کنترل انزال استفاده نمایید تا یک رابطه جنسی طولانی را همراه با لذت افزایش اعتماد به نفس تجربه کنید.

مواد تشکیل دهنده اسپری تاخیری: اسپری تاخیری حاوی ماده موثر و معروف تاخیری لیدوکائین و بنزوکائین می باشد. این محصول برای کاهش سوزش پوست، حاوی ویتامین E می باشد. همچنین علاوه بر خاصیت تاخیری، موجب افزایش جریان خون و حجیم تر شدن آن قسمت می شود که در حین رابطه جنسی می تواند نعوظ را تقویت نماید. به همین منظور خرید اسپری تاخیری برای افزایش کیفیت رابطه زناشویی توصیه می شود.

بهترین راه حل در جهت انتخاب بهترین نوع اسپری تاخیری: باید یک فروشگاه اینترنتی زناشویی قابل اعتماد را انتخاب کنید که در قسمت ذیل توضیحات کامل را خواهیم گفت. این نوع فروشگاه های اینترنتی باید در جهت ارائه بهترین سرویس، قبل و پس از فروش، مشاوره تخصصی و رایگان داشته باشند.

معرفی یک فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی قابل اعتماد

در بررسی های انجام شده در این سایت، برای خرید مطمئن محصولات زناشویی، می توانید به فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی تیبوکا که به دلایل زیر مورد اطمینان است، مراجعه نمایید.

  1. چرا باید اعتماد کنم؟ زیرا این فروشگاه رسمی دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) می باشد.
  2. چرا باید خرید کنم؟ همیشه یک پیشنهاد وسوسه انگیز در جهت خرید بهترین محصولات زناشویی تایید شده در فروشگاه اینترنتی موجود می باشد.
  3. چگونه محصولات ارسال می شوند؟ محصولات به صورت کاملا محرمانه و در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان در سراسر ایران ارسال می شوند.

کاندوم خاردار در جهت ایجاد لذت ارگاسمیک

کاندوم های امروزی با عملکردی که دارند توانسته اند تا حدی علاوه بر ایمنی مورد نیاز، لذت جنسی مناسبی را در جهت ایجاد یک شب رویایی ایجاد نماید. انواع گوناگون کاندوم از جمله کاندوم تاخیری، کاندوم خاردار، کاندوم ساده، کاندوم نازک و غیره می باشند. هر کدام بر اساس سلایق مختلف، معرفی شده اند. کاندوم خاردار در جهت ایجاد لذت چند برابری مناسب است. با توجه به لذتی که کاندوم خاردار ایجاد می کند، می توان به نهایت لذت جنسی برای هر دو طرف اشاره نمود. با توجه به دیر ارگاسم رسیدن بانوان، این محصول گزینه مناسبی برای به لذت رساندن آن ها می باشد.

 

انواع کاندوم خاردار عبارت اند از :

1-کاندوم فضایی یا خار درشت: این نوع کاندوم، با خارهای درشتی که دارد توانسته است رضایت چند برابری و یک لذت هیجانی برای کاربران ایجاد نماید. این کاندوم با خارهای 2 سانتی متری که دارد، توانسته است بانوان را با تحریک حداکثری روبرو کند و موجب رضایت طرفین شود. اصلی ترین کاربرد کاندوم فضایی این است که با تحریک نقطه G-Spot می تواند بانوان را به ارگاسم برساند. البته این کاندوم، با هیبتی که دارد، پس از استفاده توسط آقایان، موجب حجیم تر شدن آلت تناسلی آن ها شده و در نهایت اعتماد به نفس آقایان را نیز افزایش می دهد.

2-کاندوم خاردار حلقوی: شاید برای اولین بار است که اسم کاندوم حلقوی را می شنوید! باید بیان کنیم که کاندوم های حلقوی به صورت حلقه های شیاری روی سطح کاندوم دیده می شود که به آن کاندوم خاردار حلقوی گفته می شود. این کاندوم ها لذت متفاوتی برای بانوان ایجاد می نمایند.

3- کاندوم خاردار شیار دار: این نوع کاندوم از معروف و محبوب ترین کاندوم ها بین کاربران می باشد. زیرا با توجه به شیار های موجود در سطح کاندوم، توانسته است لذت متفاوت و هیجان انگیزی را ایجاد نماید. همچنین این کاندوم ها در جهت تغییر در یکنواختی رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد.

4-کاندوم خار درشت سیلیکونی چند بار مصرف: این نوع کاندوم از جنس سیلیکون می باشد. همچنین چند بار مصرف است! با توجه به خارهای سرتاسری و منظم از جنس سیلیکون، توانسته است حس تحریک آمیزی خاصی را به همسر شما منتقل نماید. این نوع کاندوم ها، دارای زائده ای در کنار خود می باشند. این مورد می تواند محرک چوچوله در بانوان باشد .این کاندوم به عنوان کاندومی در جهت تغییر در یکنواختی رابطه جنسی نیز استفاده می شود. بهتر است هر چند وقت یکبار در جهت تغییر در یکنواختی رابطه جنسی و همچنین ایجاد یک خاطره منحصر به فرد از آن استفاده شود.

دستگاه وکیوم مردانه

در بررسی های صورت گرفته شده توسط تیبوکا، سومین محصولی که از ضروریات این روزهای کاربران شده است، دستگاه وکیوم مردانه می باشد. این محصول توانسته است به صورت معجزه انگیزی، طی یک دوره 4 الی 6 ماهه به بهترین شکل ممکن، ضعف نعوظ را برطرف نماید. همچنین علاوه بر تقویت نعوظ موجب حجم دهندگی آلت تناسلی و همچنین برطرف کننده زود انزالی گردد. این محصول دارای مجوز وزارت بهداشت است. علاوه بر این مورد، محصولی در جهت افزایش اعتماد به نفس آقایان نیز خواهد بود. به طوری که پس از مصرف مستمر به صورت دوره ای، تاثیری دائمی خواهد داشت.

انواع وکیوم مردانه: انواع مختلفی در جهت حجم دهندگی و تقویت نعوظ در بازار موجود می باشد. اما پس از بررسی سایت در تیبوکا دارای 2 نوع دستگاه وکیوم شامل دستگاه وکیوم تورنادو و گلدن وکیوم روناس طب می باشد.

 

 

حرف آخر در جهت خرید محصولات زناشویی و بهداشتی به صورت آنلاین

با توجه به فراوانی فروشگاه های اینترنتی در این حوزه، انتخاب یک وبسایت مناسب و قابل اعتماد برای کاربران کمی سخت شده است. لذا ما تصمیم گرفته ایم تا پس از بررسی یک فروشگاه اینترنتی که بسیار فعال، باکیفیت و با قیمت اقتصادی (با توجه به نظرات مثبت بسیاری از مشتریان نسبت به آن) را به شما معرفی کنیم. فروشگاه اینترنتی تیبوکا با توجه به حوزه بهداشتی و زناشویی که دارد، تمام محصولات موجود در فروشگاه را به صورت کاملا محرمانه (به نحوی که معلوم نباشد درون بسته پستی چه چیزی قرار دارد) و سریع به سراسر ایران ارسال می کند.

 با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما کاربران محترم.

 

 

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1873
2103

پربازدیدترین ها