2109
 درمان سریع یبوست در بارداری کاملا گیاهی

درمان سریع یبوست در بارداری کاملا گیاهی

1400/03/26 بازدید383

درمان سریع یبوست در بارداری کاملا گیاهی

میدانیم که یبوست یک بیماری رایج در میان مادران باردار است. در دوران بارداری به دلیل افزایش سطح هورمون پروژسترون در خون، حرکت ماهیچه های صاف بدن مثل روده‌ی بزرگ کند می شود؛ به همین علت است که در این دوران، غذا به آهستگی در روده ی مادر حرکت کرده و دچار یبوست می شود. یکی دیگر از دلایل ایجاد یبوست در دوران بارداری، وارد شدن فشار از رحم به روده می باشد. از همین روی، بیش از نیمی از زنان باردار، یبوست را تجربه می کنند. این عارضه خیلی جدی نیست اما می تواند آزار دهنده باشد. با توجه به آن که در دوران بارداری نمی توان هر دارویی را مصرف کرد، بنابراین انتخاب روش درمان مناسب می تواند چالش برانگیز باشد. در ادامه، یکی از موثرترین درمان سریع یبوست در بارداری را به شما معرفی می کنیم.

درمان سریع یبوست در بارداری با روش های گیاهی

تغذیه ی مادر در دوران بارداری به صورت مستقیم بر روی جنین تاثیر می گذارد و هر آنچه مادر در این دوران می خورد، از آب و نوشابه تا داروهای مسکن، می تواند بر سلامت کودک تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد. به همین علت است که در دوران بارداری نمی توان از هر دارویی برای درمان عارضه های احتمالی مانند یبوست استفاده کرد. از بهترین روش های درمان سریع یبوست بارداری مصرف پودر موسیلیوم فورت می باشد. این پودر یک ملین و مسهل قوی و درمان یبوست است که می تواند یبوست را به سرعت درمان کند؛ در ضمن تهیه موسیلیوم فورت بدون نیاز به نسخه پزشک است و به راحتی می توانید از داورخانه های آنلاین و داروخانه های سراسر کشور تهیه نمایید.

موسیلیوم فورت درمان سریع یبوست در بارداری

موسیلیوم فورت، یکی از شناخته شده ترین درمان های یبوست در بارداری است که کاملاً طبیعی بوده و هیچ گونه ترکیبات شیمیایی مضر ندارد. این داروی گیاهی یک پودر ملین و مسهل است که با استفاده از گیاه اسفرزه و با شیرین کننده بدون قند استویا تولید می شود. مکانیزم عملکرد این پودر ملین به گونه است که بدون اثرگذاری بر حرکات دستگاه گوارش تنها منجر به افزایش حجم مدفوع و نرم شدن آن در روده می شود. این ویژگی های موسیلیوم فورت در کنار هم سبب می شوند تا در صورت مصرف منظم و نوشیدن آب کافی در طول روز به راحتی و سریع، یبوست در بارداری را درمان کنید.

اسفرزه  می تواند با افرایش حجم مدفوع و نرم کردن آن به دفع سریع تر و راحت تر آن کمک کند. بنابراین در دوران بارداری که به دلیل کند شدن حرکت در ماهیچه ها و فشار جنین به روده دفع به سختی انجام می شود، مصرف موسیلیوم فورت کمک می کند تا یبوست در این دوران رفع شده و درمان شود.

درمان سریع یبوست در بارداری با چه میزان از موسیلیوم فورت انجام میشود؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم موسیلیوم فورت، با افزایش حجم مدفوع به دفع سریع تر و درمان یبوست کمک می کند. برای درمان سریع یبوست در بارداری به کمک پودر موسیلیوم فورت، می توانید هر کدام از طمع های آن که دوست دارید را در یک لیوان آب یا آبمیوه ی طبیعی حل کنید. اجازه دهید محلول چند دقیقه بماند و بعد از ایجاد حالت موسیلاژی، همراه با 2 لیوان آب اضافه آن را نوش جان کنید. در هر بار مصرف، نهایتاً می توانید یک یا دو ساشه را مورد استفاده قرار دهید. دوره ی مصرف موسیلیوم فورت نباید بیشتر از 14 روز پشت سر هم باشد. نوشیدن آب کافی در زمان مصرف ضروری است. چرا که در صورت آب نخوردن، مکانیزم اثر گذاری موسیلیوم فورت مختل خواهد شد.

درمان سریع یبوست بارداری با موسیلیوم فورت در طعم های متنوع

موسیلیوم فورت فاقد قند است و برای شیرین کردن طمع آن از شیرین کننده ی بدون قند استویا استفاده می شود. برای درمان سریع یبوست در بارداری میتوانید از طمع های مختلف این ملین گیاهی از جمله آناناس، شکلات، پرتقال و بسیاری طعم های دیگر استفاده نمایید.

موسیلیوم فورت از بهترین و موثرترین درمان سریع یبوست در بارداری است که بدون نیاز به نسخه پزشک میتوان آن را مصرف نمود. می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد این داروی ملین و مسهل قوی و گیاهی که توسط شرکت ایران داروک تولید شده است، به سایت ایران داروک مراجعه نمایید.

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1873
2103

پربازدیدترین ها